Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jött divatba ez?

Miért jött divatba ez?

Figyelt kérdés
A magaderekű nadrág.Szrintem még vékony lányokon is iszonyú hülyén néz ki,nem még akkor,mikor testesebb lányak ér föl majdnem a melléig s be van tűrve a póló.Gyerekek miért lett ez divat? Nekem nagyon nem tetszik.

2016. nov. 5. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Pedig van, akinek jól áll.

Az extra magas derék nekem sem. De én olyat nem is látok a hétköznapokban, max. sztárokon fellépésen, fotókon.

De a normál derék (ami most magasnak tűnik) nagyon sokaknak jól áll. Sokkal jobban, mint a csípő, amit mindig húzogatni kell, meg kilóg a bugyi, ha leül, meg aki vékonyabb, még annak is összenyomja a bőrét oldalt.

2016. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Nekem sem tetszik..

Nekem is van ilyen nadragom, de en derekmelegites celjabol szeretem az ilyen nadragokat, es nem mutagatom folleg ugy hogy behuzom a polot meg olyan csak csocs takaro polokat veszek fel...undorito..

2016. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyetértek.Ami a mai lányokon van:

mellig felhúzott gatya

adidas cipő

betárt póló amiből fél csöcs kintvan

UNDORÍTÓ.

2016. nov. 5. 21:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a magas derékkal? Most nem a mellig érőre gondolok, de egy rendes derékig érő nadrág teljesen esztétikus. Egyrészt, mert optikailag megnyújtja a lábakat, tehát alacsony lányoknak ad egy kis pluszt. Praktikus is, pláne ahogy jön a hideg, hiszen a derék védve van.

Vékony lányokon miért néz ki hülyén? Egy szűk csípőgatya sokkal előnytelenebb a számukra, nagyon csúnyán fel tudja tolni a csípőn lévő minimális zsírpárnákat, és még egy karcsú lány is kötözött sonkának néz ki benne. Arról meg ne is beszéljünk, hogy kivillan a bugyi és a derék, ami nem valami szép...

2016. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert hatással van a környezetére így felhívja magára a figyelmet aki ilyet visel. Látod te rád is milyen erősen hatott?
2016. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj úgy tudtam, hogy ez lesz itt is a téma :D figyelj gondolj, amit akarsz és mások is attól, hogy neked nem tetszik van olyan akinek igen és valóban tetszik neki nem majmol meg feltűnősködik ma már inkább az tűnik ki szerintem sajnos akinek van egyénisége és nem majmolja a "divatot" nekem bevallom attól eltekintve, hogy teljesen más a stílusom tetszik a magas derék nyáron rövid nadrágban és haspoloval (amik nem fenék és cici kidobosak!) el tudom képzelni... Ez van kinek a pap kinek a papné nem tudsz ellene tenni
2016. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez most nem ugy jon ide de megis..

Meg a nyaron lattam egy lanyt, hat nem volt egy vekony teremtmeny(amivel nem is lenne gond) csak hat tudo gatya volt rajta, olyan rovid poloval, jonem gond elol lenyomta termeszetesen az egy szammal kisebb tudo gatya a hajt, de hatul mint egy tanga bevagott neki, es aza lottyett segge igy kifigyelt szoval, ja a fel segge ott sunyiskodott a rovidnadrag alol..

De tok komolyan az ilyen lanyokhoz szolok most, ez miert jo nektek?... Az utcan kis gyerekekis vannak, nem hiszem hogy kellemes latvany nekik.

Nameg igy eszembejutott, hogy mar nem csak tudo gatyak vannak, de a lanyok divatba hoztak hogy a szoknyat, IGEN A SZOKNYAT, felhuzzak a mellukig, behuzva a polo, es akkor igy kimennek az utcara.. nem a szoknya maradjon a helyen a csipodon, oke?..

2016. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Hatalmas divatszakértő lehet az utolsó.

Az alkalmi és ceruza szoknya nem kezdődhet derék alatt. Ez nem mai divatőrület, hanem klasszikus dress code. A blúzt és felsőrészt pedig illik betűrni, kivéve természetesen a blézert/pulóvert. (láttál te már pl. kosztümöt?)

Hétköznapi szoknya kezdődhet lejjebb, de soha sem csípőnél (max. a '90-es években volt elfogadható), ugyanis összenyomja a sziluettet és olyan hatást kelt, mintha egy számmal nagyobb szoknyát vett volna fel.

Kicsit tájékozódj és utána szólj meg másokat, oké?...

2016. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Figyu igen tudom, de en itt azokra gondoltam akik a nem erre "szakosodott" szoknyakat huzzak fel a mellukig es mar a segguk van ki belole :)...
2016. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]


döntsön mindenki maga, melyik derék elegánsabb.

2016. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!