Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves lánynak mekkora az...

13 éves lánynak mekkora az ideális sarok?

Figyelt kérdés
téli csizmát vennénk neki, de nem vagyok benne biztos. 4-5 cm magas sarok ez a tégla sarok, tudjátok, mint a csizmák 70% -a. Természetesen állandó használatra
2016. nov. 7. 17:59
 1/8 A kérdező kommentje:
158 cm magas átlag testalkatú lány.
2016. nov. 7. 18:00
 2/8 anonim válasza:
Túl nagy sarka semmiképp ne legyen, az a tartásának sem tesz jót.
2016. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Állandó használatra lapos vagy max egy minimális kb. 2 cm sarok.

5 már magasabbnak számít, abban egyáltalán nem könnyű hóban menni vagy a jégen egyensúlyozni.

2016. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves lánynak szerintem az ideális sarok egy olyan cipőnél amit egész nap hord(akár suliba napi 8 órat) és esetleg többször egy héten 2-3cm.Én 16 éves gimis vagyok és most vettem először 6 cm-es bokacsizmát de sokszor még nekem is nehezemre esett menni benne nap végére..persze már megszoktam.De neked semmiképp nem ajánlok magassarkú cipőt egésznapos használatra, maximum ünnepségekre.
2016. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. nov. 7. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha vastagabb a talpa, akkor a 2 centi még laposnak számít, szóval ahhoz képest a 4-5 szerintem nem sok. Pl az Airmaxnek is ekkora a sarka.

Ez pl 4 centi, szerintem vállalható (ha neki kényelmes)

[link]

2016. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 4-5 centi abszolút belefér. Egy 2-3 centis sarkat pedig nem is lehet érezni kb., teljes lapos talpú csizmákat szerintem nem is nagyon lehet kapni. Próbálja fel, járkáljon benne és úgy majd érzi, hogy neki kényelmes-e, jól érzi-e magát benne. A sarok magassága nem minden, nekem is van olyan pár centi magas meg lapos talpú cipőm, amiben majdnem letörik a lábam és van borzasztó kényelmes magasabb sarkú csizmám is. Szerintem egy ilyen magasságú sarok télen sem okoz nagy problémát, azért nálunk nem nagyon szoktak nagy havazások előfodulni, de azért persze, az a legpraktikusabb, ha van egy ilyen csinosabb cipője, amit a szárazabb napokon fel tud venni meg van egy olyan is, amiben pedig hóban, jégen is biztonságosabban lehet közlekedni.
2016. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 9. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!