Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek melltartó nélkül...

Felvennétek melltartó nélkül egy ruhát buliba, ha kisebb, természetes melletek van?

Figyelt kérdés
A kisebb az 75/B-s méretet jelent az én esetemben, a természetes meg annyi, hogy nyilván nem plasztikázott, de normálisan áll, nem lóg. Van egy ruhám ami hátul kivágott ezért nem tudok melltartót venni alá de szeretném felvenni buliba. Gáz lesz így melltartó nélkül?

2016. nov. 8. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem lesz gáz, én is szoktam így hordani, csak figyelj rá, hogy ne legyen átlátszó.
2016. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem átlátszó egyáltalán és mellrésznél vastagabb az anyag. De az azért így is lejön hogy nincs alatta melltartó :D
2016. nov. 8. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

En amugy is sokszor nem hordom a melltartot.

Nem nagyon befolyasol mas velemenye ez ugyben.

Termeszetesen csak olyan ruhak eseten johet ez szóba, ha nem latszik at.

2016. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól van akkor lehet megmerészelem tenni hogy felveszem:)
2016. nov. 8. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem érezném magam jól benne szintén 75 B
2016. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem akkora kaland ha nem veszel alá melltartót: két perc alatt megszokod! Az, hogy látszik a pánt hiányából hogy nincs rajtad, hát az zavarjon a legkevésbé!!!
2016. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

Ha fázni fog átlátszik majd a mellbimbód formája.

Szerintem az elég gáz. Erre vannak kitalálva bizonyos melltartók, amiket csak a melledre kell ragasztani, vagy csak a bimbó köré.

2016. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha látszik a bimbid amikor fázik, az nagyon szexi tud lenni, nem tudom hogy a (lököttebb) nőket miért zavarja?!
2016. nov. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ott vastagabb az anyag, nem látszik át, akkor bátran vedd fel melltartó nélkül! Pláne, hogy szépen áll, nem lóg. Én elég visszafogott vagyok, de erre még én is azt mondom, hogy ez még kellően szexi lesz, nem gáz :)
2016. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!