Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért inkább a kevésbé képzett...

Miért inkább a kevésbé képzett nők hordanak tangát?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 21:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
36%
Mert akinek van esze tudja hogy nem egészséges. Azonban alkalomra vagy bizonyos ruha alá ők is felveszik, a nejem is ilyen.
2016. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%
2 diplomával hordok tangát... Főleg mert elég gáz ha a nadrágon vagy a szoknyán átlátszik a bugyi vonala. Plusz egyszerűen kényelmetlen nekem az összes többi fazon. Pedig vettem nem egy franciát, de áll a fiókban, nem tudom elviselni magamon.
2016. nov. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit csúnya a kérdés haha

Amúgy pl nekem több fajta szabású alsóneműm van: Francia, tanga, sima otthonra.

Ruhadarabtól függ mit veszek fel pl cicanacin szörnyen nézne ki a francia alsónemű kontúrja, de szoknyában jó az utobbi. Néha még kis nacit húzok a sok perverz kukkoló miatt -.-"

S az alul képzettek alatt mit értesz? Pl egy 30-50es nőt, akinek akkora a segge hogy nem megy rá a francia stb alsó, csak a tanga amibe begyűri a zsirt s a zsírpárnák közt elfér a tanga? (<--itt a magyarázat is)

S vannak olyanok akik a pasijuk miatt hordanak tangát vagy/és megszokták.


Szerintem nem képzettségtől függ, ahogy az se ki hogy öltözködik (elegáns VS semmilyen utcai viselet stb).

Kicsit körbe nézel az utcán s felméred az embereket leesik az is, hogy a 80%-a kb ugyanazokat hordja hasonló stílusban. "közizlés"-nek mondanám, ahogy a ratyi zenékben is sokan kb mind ugyanazt nyomatják.

De pl én oda mondtam kollégáimnak One On Rock-t hallgatok általában, ők csak néztek mi van. De hallgatok orosz, svéd, jp, koreai modern zenéket is.


Meghát alsó nemű fazonokban nincs sok választék szabásban, mint pl egy kabátban.

23-N

2016. nov. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
60%
Jah a szoknya alatt én nem feszülős szoknyára gondoltam hanem rakott, körszoknyák, fodrosokra.
2016. nov. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
45%
A képzettségnek semmi köze sincs ehhez. Akik szeretik a divatot és tudják mennyire gáz a bugyivonal azok hordanak tangát. Az igénytelenebbek pedig nem hordanak, ennyi.
2016. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Naaa! :)))))

Eszem fhaszom megall!!

Mar a ruhaviselethez is diploma kell?

Gratulalok a kerdesedhez draga kerdezo!

Szinvonalon mozogsz latom.

Meleg Mark valoszinu alkalmazna....

2016. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
64%
mi ez a hülyeség? ezt mégis honnan szűrted le? az hord tangát, aki nem akarja, hogy átlátszódjon a szűk nadrág alatt a nagyibugyi vonala, szóval akik kicsit igényesebbek az öltözködésükre. én kb 90%-ban szűk farmert hordok, ami alá mást nem lehet felvenni. persze más, ha valaki mondjuk bővebb nadrágokat hord vagy szoknyát, az alatt nem látszik a bugyi. de ennek semmi köze a képzettséghez, ez egyéni preferencia kérdése.
2016. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Metionin ***** válasza:
94%

Szerintem ehhez nem sok köze van a képzettségnek. Mindenki olyat hord, amit kényelmesnek talál vagy amilyet megszokott. Én pl. semmi pénzért nem vennék fel tangát, kényelmetlennek és rondának tartom. Francia és short fazonú bugyit hordok, nekem sosem látszik át a farmernadrágon, olyan ruhát meg nem veszek fel, aminél fontos lenne a tanga viselése.

Jobb esetben semmilyen képzettségű nőn nem látszik, hogy a ruha alatt milyen bugyit visel, bár abban lehet igazság, hogy a jellegzetesen kilógó tanga kőművesdekoltázzsal valóban csak bizonyos szint alatt gyakori.

2016. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%

Diplomás vagyok, de tangát csak szex előtt húzok a párom kedvéért.

Nekem abban lefagy a fenekem, vagy kényelmetlen ahogy bevág, ha nagyobbat veszek, akkor meg zavar, hogy túl bő.

Franciát hordok, az áll a legjobban és az a legkényelmesebb.

Ha meg a nadrágomon átlátszik a bugyim vonala, akkor mi lesz? Megtudják, hogy hordok bugyit? Úristen ne! Ja várjatok, ez nem ciki, hanem normális...

2016. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
29%
Átlátszik a bugyivonal? Ééééés ?
2016. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!