Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni olcsón Prada...

Hol lehet venni olcsón Prada vagy michael kors hamisított táskát?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lánynál látok az egyetemen, gondolom nem 200 000Ft-os táskával járnak. Láttam,hogy sokan írják ilyen oldalakon,hogy van a neten,de HOL? Hiába írom be,hogy Prada táska az eBay-re ott is ugyanolyan drága. Tudna valaki linket is küldeni,mert esküszöm,hogy én ezeket a márkás cuccokat kb. ugyanannyiért találom ezeken az oldalakon is...?

2016. nov. 17. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem vennék hamisítottat, ha nincs az igazira pénzem.

Akkor már vennék egy olcsó, márkátlant.

Megtudom külömböztetni az igazitól és amikor látom, hogy valaki replikával villog hát... Elég gáznak tartom és kiröhögöm.

Másnak akarja mutatni magát, hogy "neki van rá pénze" és hogy ő milyen gazdag meg menő, közbe meg kínais kabát van rajt.

Ne akarj replikát. Ne légy olyan (gáz), mint ők.

Biztos más is van így, mint én és hidd el, NEVETSÉGES.

2016. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elsovel, de amugy szabadkai piac tavaly tavasszal tele volt micheal kors taskakkal, prada az mindig van, de eleg gagyik, legalabbis en nem vennem meg
2016. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon olcsó és nagyon gáz! :D
2016. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ioffer.com

Szepek es annyiba kerulnek mint egy atlag taska.

2017. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!