Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen időben félcipőt hordani...

Ilyen időben félcipőt hordani ciki? (férfi)

Figyelt kérdés

ilyet :) én nem fázok benne, szeretem, jól tudom kombinálni, mondjuk fura lehet másoknak ilyen cipőt látni parkával, csak kiváncsi vagyok mit gondolnak erről mások


[link]


2016. nov. 20. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem azt hordasz amit jólesik, kényelmes, részemről egyáltalán nem ciki.
2016. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon cukkermukker, édibédi...:D

Férfi ilyet nem hord, semmit amihez bokavillantós nadrágot vesz fel...akárki akármit mond, semmi férfias nincs benne

2016. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyetértek a 2-es válaszolóval.


ilyet csak a divatmajmok vesznek fel


egy igazi férfinak saját stílusa van és nem ilyen homokozós cipőt vesz fel (gyerekként ilyen stílusú cipőbe jártam homokozni)


egyébként azt veszel fel, amit akarsz, ehhez minek kell kérdést kiírni?

2016. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

csak véleményt kértem erről másoktól, ezért van az oldal, és kaptam is :) próbálok egyedibb cipőt venni, márkában is, és nem divat, mint az adidas superstar és társai :)

én 20 éves vagyok egyébként, és gondolom a férfias cipő alatt a fekete lakkcipőre gondoltok, ami szerintem öreges

2016. nov. 20. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyunk egyformák, kinek ez, kinek az tetszik. Én is azon az állásponton vagyok, hogy nem igazán férfias viselet ez a topánka, de mit érdekel téged az én véleményem, ha a párodnak meg mondjuk bejön? És teljesen jogosan, elvégre nem nekem, hanem a párodnak és magadnak kell tessen.


Szóval én akár férfiasnak látom akár nem, hordd csak nyugodtan, ha ilyenben érzed jól magad, ezt találod kényelmesnek.

2016. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
annyit helyesbítenék, hogy nem pont ugyanilyen a cipő amit akarok, abban különbözik, hogy fűzős az enyém :)
2016. nov. 20. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Fekete lakcipőre? Miért pont egyből a másik végletet látod?

Férfias télen egy bakancs például, én pl. azt hordok, de ha mindenképp ilyen vászon cipőt akarsz slim fit gatyához vegyél egy tornacipő szerűt, ne egy alap szart hanem valami stílusosabbat

2016. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen időben már gáz ez a cipő. Ez tipikus nyári cipő. Szerintem válasz valami bakancsfélét. Egyébként fiúkon nekem sem tetszik ez a papírtalpú tornacipő, meg lányokon sem.
2016. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!