Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér bőrcipőm gumipántja...

Fehér bőrcipőm gumipántja besárgult a fehérítőtől. Hogyan tehetném újra fehérré?

Figyelt kérdés

Az alábbi cipőről van szó:



Mivel a pántot kivéve bőrből van, elég körülményes tisztítani, én kartonpapírt tettem a pánt alá. Sajnos a fele-fele arányban vízzel hígított fehérítő hiába szedte ki a koszfoltokat, be is sárgult tőle. Tudtok rá megoldást, hogy tehetném újra szép fehérré?


[link]


2016. nov. 21. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Multkor lattam egy videot, ahol egy feher cipot mosas nelkul kitisztitottak uj allapotba, csak bekentek vizes szodabikarbonaval es kitettek a napra, aztan letudtak porolni es feher volt.

De mivel most nem sut a nap.


Altalaban ilyen sarga elszinezodesre: igazi citrom levet engedj fel annyi vizzel, amennyi citromlevet tettel bele,dorzsold at. Csak az a baj, hogy ezutan gepben kikell mosni :/

Mas nem jut eszembe.

2016. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!