Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a ruhához magassarkút...

Ehhez a ruhához magassarkút vagy balerinacipőt vegyek fel?

Figyelt kérdés

Jó hozzá a balerinacipő is?

[link]


2016. nov. 22. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a célod?
2016. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyik se. A balerinákat én gyerekesnek találom, egy magassarkú pedig túlzásnak tartom ehhez a szetthez.
2016. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Magassarku. Felolem vehetsz vel hozza balerinacipot is, de az olyan hatast kelt szerintem, mint amikor egy 10 eves kislany balerina cipot vesz fel egy csinos ruhahoz mert meg nem vehet fel magassarkut
2016. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én balerinát vennék. Kihívó ruhához szerény cipő illik, hogy ne legyen ribis az összhatás.
2016. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
👠
2016. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,h milyen alkalomra veszed fel.Szerintem a szoknyához egyébként menne,csak a blúzhoz nem..
2016. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok! Azt kihagytam,hogy a balerina cipő..s így tovább.:)
2016. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát maga a ruha nem valami szép de ehhez valami noiesebb cipőt vennék fel. Túlságosan magasat semmiképpen de balaerinat meg kevésbé. Inkább egy 5-6cm cm ektalpu cipőt vagy bokacsizmat.
2016. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magassarkú illik hozzá, olyasmi, mint a képen. De ne legyen túl magas se, hogy ne legyen "útszéli" az összhatás. (Mert hát a ruha nem sokat takar...) Egy 5-6 centis, vékony sarkú fekete cipő szerintem tökéletes.


Az éktalpút/platformot nagyon nem támogatom, mert a masszívságával agyonvágja az összhatást. Azoknál már a balerina is jobb lenne.

2018. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!