Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnapután lesz a szalagavatóm...

Holnapután lesz a szalagavatóm, nyomott a hangulatom. Mit tegyek féltékenység ellen?

Figyelt kérdés

Nem érzem azt, hogy kifejezettebben ragyogóbb lennék, vagy különlegesebb lenne az esemény. A legjobb barátnőmnek odaadtam a ruhám, ami rám már túl szűk volt, és tökéletesen áll rajta (vörös csipkeruha, szőke lány, gyönyörű). Kicsit féltékeny vagyok, mert a saját ruhám picit mamás (hosszú fekete). Szeretném, ha különlegesen érezném magam az este. Nem vagyok csúnya, viszont nem is megyek sminkeshez/fodrászhoz stb. Mint a többiek, mindent magamnak csinálok. Picit olyan érzésem van, hogy tehetek bármit, ez az este nem az enyém lesz, és én nagyon szeretném hercegnőnek érezni magam az estére.


Hogy vonatkoztassak el attól, hogy mások hogy néznek ki? Élvezni akarom az estét, nem féltékenykedni másokra, akik szebbek, szebben öltözöttek stb.


2016. nov. 24. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, pár év múlva már csak homályos emlék lesz a szalagavatód. Fontosabb dolgok is történnek majd az életedben.
2016. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem katasztrófa volt a szalagavatóm. Én voltam fodrásznál, kozmetikusnál, de megbántam. Úgy elrontotta a hajamat a fodrász, hogy úgy néztem ki, mint egy kócos idióta, aki épp most kellt ki az ágyból. Sajnos nem volt időm már újra megmosni és megcsinálni. Ráadásul rosszul lettem az ünnepség alatt, a sok állás miatt.

Legszívesebben nem emlékeznék az egészre.

Legyen kényelmes a cipőd! Én szívesebben csináltam volna mindent magambak, mint egész nap fodrászhoz járkáltam és még enni sem volt időm.

2016. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a cipőm kényelmes, de egyszerű.

mindenem olyan egyszerű, ez kicsit zavar.

köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 24. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hozd ki magadból a maxot, hogy te is szépnek érezd magad azon a napon. :) Nem kell ehhez sminkes sem fodrász.. Vagy kivasalod a hajad vagy begöndöríted, fújsz rá hajlakkot.. pirosító,rúzs, ami neked tetszik. Legyél kreatív, keresgélj a neten. Én már most 1 oldalt tudnék írni erről. :d
2016. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Annyira átérzem, nekem pénteken lesz, de számomra nem lesz különleges úgy érzem. Mindent magamnak csinálok és a ruhám is szar... ez van, túlleszünk rajta, utána már csak a képnézegetéseket kell túlélni. Végül hogy ment?
2016. nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon jól éreztem magam és rengeteg bókot kaptam. nem bántam meg, hogy otthon készülődtem.
2016. nov. 27. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végül jól érezted magad!
2016. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!