Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Ralph Lauren márka mennyire...

A Ralph Lauren márka mennyire népszerű a tinik körében?

Figyelt kérdés
egyáltalán ismerik a fiatalok? csak kíváncsiságból kérdezem, mert ez a márka amerikában nagyon menő (most voltam kint) ott olyan mint itt a zara kb :) mondjuk office shoes-ban árulják itt, de szerintem alig ismerik
2016. nov. 27. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"ott olyan mint itt a zara kb"


Zara ott is atlagos tomegcikk, Ralph Lauren azert magasabb arkategoria, megnezheted a hivatalos oldalukon, egy pamut pulover 40k: [link]


Aliexpressrol persze rendelhetsz ilyen lovas himzesu ruhadarabokat fillerekert, nekem is volt olyanom.

2016. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Nekem vannak ilyen márkájú ruháim.

Nagyon szeretem őket, milliókkal jobb minőségű, mint a magyar tinik által agyonmagasztalt Bershka,H&M...stb.

Megéri az árát, akármennyire felsőkategóriás.

Jól bírják a gyűrődést és nem fél év múlva fogom a Caritas-ba vágni, hanem minimum 10 év múlva.

2016. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Eleg ismert igazabol, foleg az amerikaiak koreben. Ralph Laurenbol a baseball sapkat szeretik a fiatalok nagyon vasarolni
2017. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!