Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sport meltartót ki szereti...

A sport meltartót ki szereti használni? Mi jó benne? Aki tudja megirhatja nekem? Váróm a válaszókat .

Figyelt kérdés
Sport meltartó .

#Spórtmeltartó
2016. nov. 27. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Edzésre tökéletes.
2016. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benne van a nevében. Sportmelltartó. Ergo arra van, hogy sportoláshoz használjuk. Olyan a kialakítása, hogy sportoláshoz tökéletes, ez a jó benne!
2016. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokszor van egy kis képzavar hogy mit is értünk sportmelltartón. Van aki ide veszi az Ahh-bra típusú topokat, vagy a merevítő nélküli melltartót. Én személy szerint nem, a sportmelltartó olyan melltartó, ami a szokásosnál erősebb tartást ad, sporthoz. Emiatt nem is igen tudok mit írni, teljesen funkcionális ruhadarab, sporthoz kell a jobb tartás, ennyi.
2016. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan melltartó, ami helyén tartja a dolgokat pl. futáskor.
2016. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem altalanos iskolaba volt egy csomo oszt.tarsam aki a lapos testere felvette tesire. Tol folosleges arra. De a lenyege az,hogy ha ugralos, vagy intenziven mozgos sportot uzol,akkor lefogja valamilyen szinten a melled es nem pattog. Nyaron pl ha elmesz futni gatya+sportmelltarto azt kenyelmesebb sokkal mert nem pattognak. En mindig hasznalok edzeshez 15L
2016. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!