Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véleménye a tornadr...

Kinek mi a véleménye a tornadreszröl? Ki nek kelet használnia az iskolában? Milyen a használata a tornadresznek? Váróm a válaszókat .

Figyelt kérdés
Kék tórnadresz használata praktikus vagy kellemes a használata ?

#kék #tornadressz #kéktornadresz
2016. nov. 28. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Előbb tanulj meg helyesen írni! tornadresszről, kellett, várom, válaszokat

Amikor középiskolás voltam, nem volt már kötelező. Nálunk nem hordták a lányok az osztályban, de a velünk párhuzamos osztály annál inkább. Csomó jó csaj volt. Nekem nagyon bejön, ha egy lány dresszben tornázik.

2016. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Én mindig is utáltam, pfejj.
2016. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem még általános iskolában volt kötelező, utáltam mint mindenki más is. Minden kilátszik belőle, feszélyez. Szerintem be kellene tiltani.
2016. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most a kék tornadresszre vered ki? Hülye perverz.
2016. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általánosba végig kötelező volt nekünk lányoknak, de feketét hordtunk és rövid ujjút. Gimibe nem olt kötelező, ott csak télen hordtam alá öltözetnek egy hosszú ujjút. Mivel nálunk kötelezően kellett sportot választani, táncra mentem na ott kérte a tanár hogy lányok viseljenek dresszt szoknyával a könnyű mozgás miatt. Akkor szerettem mert valóban praktikus volt.
2018. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!