Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak drága ruhadaraboktól...

Csak drága ruhadaraboktól lehetek jól öltözött?

Figyelt kérdés
Szerintem nem! Most éppen nincs sok pénzem, de új munkahelyre megyek, és valahogy ki kellene néznem!
2008. okt. 6. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy kinaiba is vehetszszép és igényes ruhákat.
2008. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak olyan ruháid, amik még jó minőségűek, és hordhatók. Ezeket egészítsd ki újabb olcsó darabokkal. De szerintem ha már vásárolsz, akkor ne kínaiban tedd, hanem inkább nézz körül turikban. Tényleg jó cuccokat lehet találni, sokszor szinte fillérekért.

Több pénzt érdemes költeni majd egy minőségi lábbelire, kosztümre és farmernadrágra, ezeket ha pl.turis cuccokkal egészíted ki, akkor igazás stílusos lehetsz és nem fog ordítani rólad, hogy melyik cuccod honnan van :D


Szerintem a divat megvehető, de a stílus nem ;)

2008. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a divat megvehető, de a stílus nem ;)

Köszi a válaszokat, ezt még nem hallottam, de nagyon tetszik!:))

2008. okt. 6. 23:15
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem sem! Én is a turkálókat ajánlom, mert bár időigényes mindig átnézni a kínálatot, de elég jó dolgokat lehet találni (még akár márkás cuccokat is egy-két helyen) borzasztó olcsón..
2008. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szeretem a turkálókat...szeretem tudni hogy amit hordok az nem volt máson!!!Bár nem itélem el azt aki odajár..csak nem szerencsés sztem! Nekem inkább a kínai....
2008. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem nem vannak még jó boltok amik olcsók is
2008. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
EGYERTELUEN NEM!LEGALABBIS SZTEM:)ÉN A MULTKOR EGY KÍNAIBA VETTEM EGY TÖK JÓ FELSŐT 1400FT-ÉRT SZTEM MEGÉRTE.JOL NÉZ KI,TETSZIK,JÓ RÁM,KÉNYELMES.MI KELL MÉG?
2008. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok márkátlan cuccom van, de ebből sok szebb, mint a márkás!
2010. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!