Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri Levi's famert venni?

Megéri Levi's famert venni?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy Levi's boltban, 20-30.000Ft egy nadrág.. Megéri az árát? Tényleg olyan jó, strapabíró, mint ahogy mondják, vagy itt is csak a nevet fizeted meg?

2016. nov. 30. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Márkát veszed meg ennyiért.
2016. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb 3 Levi's farmerem volt eddig, nem strapabirobbak egy C&A-s farmernel. Ugyanannyi penzbol meg 3 olcso farmert is kaphatsz. Ha nincs sok penzed es okosan akarod elkolteni, nem eri meg.
2016. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg. Ugyanaz a szar, nyúlós, vékony, porfogó anyag, mint bármelyik "gagyi" farmer.

Am mostanában divat lett a "retro" farmer, úgyhogy érdemes körülnézni olcsóbb helyeken (new look, h&m) és bevásárolni. Szinte fillérekért adják és ha nem tetszik a szabása, egy varrónővel átalakîttathatod és még mindig pénzednél vagy. Én is ezt csinálom.

2016. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
én mondjuk outletben vettem 10.000-ért egy éve, és még olyan, mintha új lenne. más farmerjaim azok ekkorra már igencsak használtak lettek, pedig c&a-sak, meg new yorkeresek. szerintem nagyon jó, nekem nagyon bevált, és majd akarok is még venni C: viszont pl. a c&a-ban vettem egyszer 4000-ért hasonló jellegűt, és az is nagyon jó :OO :D
2016. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár, közülük az egyik vagy 10 éves és még mindig jó. De akkor még az eredeti, normális farmer anyagból gyártották. Ma már ez is "streccs". Pár hónapja vettem egyet, kíváncsi vagyok, hogy meddig fogja bírni.

Nekem az a bajom az olcsóbb boltokkal, hogy mindenhol ezeket a csőszárú vackokat árulják "farmer" néven, de azokat nem bírom elviselni magamon...

2016. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ma már ez is "streccs".


Hát például az 501-es bizti nem sztreccs, sosem lesz az. Minden gyártónak van nyúlós és 100% pamutból készülő nacija, utóbbi sokkal strapabírobb, előbbi viszont kényelmesebb és ha szűk, jobban mutat lányokon és lányos pasikon :D. A kettő két külön világ.

2016. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lázár Gergely válasza:
Igen, megéri. Nekem már van egy idestova tíz éves Levi's-em és semmi baja nincs. Van egy másik Levi's a ruhatáramban, az másfél éves. Semmi baja nincs. Különben is, ha okosan akarsz ruhát venni, akkor ilyen kell neked, nincs rá gondod tíz évig. Vagy tizenöt.
2020. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!