Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma a nők körében gyakorlatilag...

Ma a nők körében gyakorlatilag "kötelezővé" vált a farmernadrág-viselés?

Figyelt kérdés
Az vettem észre, hogy 60 éves kor alatt minden nő farmert hord. 1-2 van, aki néha-néha felvesz mást is, de ők is inkább a 40 év feletti korosztályból valók, s náluk is inkább csak alkalmakkor marad otthon a farmer. Miért alakult ez így? Pusztán praktikussági okokból?

2016. nov. 30. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az a korosztály, akikről írsz, a 60-as, 70-es években volt fiatal. Akkor lett idehaza is divat a farmer. Most megszokásból hordják. Ráadásul praktikus is!
2016. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
praktikussagi okbol, de egyebkent en magam nem szeretem, nem kenyelmes nekem. mas anyagu nadragokat kedvelek, csak ritkan hordok farmert.
2016. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Erről nem tudok. Én sosem hordok farmert s a környezetemben levő nőkön se szoktam látni.
2016. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát mibe jàrjak cseszd meg? Tangába csak?
2016. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
A farmer kényelmes, jól variálható sokféle ruhadarabba, sok stílusba beilleszthető, és rengeteg alkalomra passzol, mi bajod van vele ? :D
2016. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát van, aki szereti, kényelmes, és vannak tetszetős darabok. én is szoktam hordani, de csak feketét, más színűt nem tudok sehogy se elképzelni magamon.
2016. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoknya sokkal nőiesebb, de ettől függetlenül egy jó csaj nem válik rosszá attól h farmert vesz fel
2016. dec. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert a nők megtehetik, hogy abban járjanak ami bejön nekik, de ebbe az is van, hogy divat, és ami divat, azt a legtöbb nő követi.

A 3.válaszoló valószínű vmi látásproblémával küzd :D

De a 60 év körüliek is felveszik, ők a hagyományos fajtát, ilyen a divat, a szoknya nem divat.

2016. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes, kb mindenhez illik,passzentos, alá tudok öltözni.

Hordok szoknyát leggingsel/harisnyával de mióta műhelyben dolgozom inkább a farmerem legyen dzsuvás mint a csipke harisnyám, na meg ott minek divatozzak.

2016. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!