Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel, kicsit nagy a...

Mit vegyek fel, kicsit nagy a hasam?

Figyelt kérdés
Holnap bulizni megyünk csajokkal, és nem rég szakítottam barátommal szeretnék valakit megfogni helyette(van már kiszemeltem). Vettem egy tök jó szürke kicsit hosszú felsőt, discoba való és ahoz mit vegyek fel, mert picit nagy a hasam meg a combom is?:/ Mondjuk szoknya vagy rövidnadrág, esetleg fekete hosszú gatya? Meg van rózsaszín harisnyám, azt mondjuk felvenném egy szoknyával vagy rövidnadrággal nem lennék kövér?:/Légyszi segítsetek, nem tudom mit vegyek fel. Vagy ha valakinek más ötlete van azt is elfogadom. Van sok színű felső részem, de ezt szeretném inkább. Csak alulra mi legyen? Előre is köszönöm. 16/L
2010. ápr. 30. 21:55
 1/7 anonim válasza:

Inkább szoknya mint rövidnadrág és ha olyan a hasad hogy lóg le akkor ne vegyél fel túl szüket sem mer az ugy elég furán nézne ki...


15/f

2010. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a fekete hosszú gatyát, vagy a szoknyát mondanám.

A rövid nadrág attól függ, mennyire rövid, de szerintem harisnyával hülyén néz ki testalkattól függetlenül, anélkül meg még lehet, hogy fáznál.

2010. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan tapadós a felső hanem laza akkor fekete leggingsel venném fel. Nem lakk meg latex hanem sima pamuttal. És tűsarkúval. Karcsúsít, nyújtja a lábat.


Duci lábakra rövidnacit semmiképp, ahogy nagy hasra sem szűk felsőt.


Én nem vagyok hű de vékony (kövér sem, olyan husi) és leggings + lazább felső, legalább hasban- alul mondjuk passzés) az szuper, én a hétköznapokon is így hordom.


A minit és a rövidnacit felejtsd el.

A fekete nadrág meg túl hivatalos.

Leggings vagy csőfarmer legyen.

2010. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

A rózsaszín harisnyát hanyagoljam ugye? Az kövérít?

2010. máj. 1. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire harisnyát akarsz felvenni,akkor inkább feketét válassz,az optikailag karcsúsít
2010. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rózsaszín harisnyát hanyagold. Nem csak az alakod miatt (amiatt is) hanem mert letartóztat az ízlésrendőrség....
2010. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D:D

Hát végül fekete csőnadrágban és szürkefelsőben mentem el, és sikerült a fiút becserkésznem..:D

2010. máj. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!