Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mennyire ciki szerintet...

Lányok mennyire ciki szerintetek ha egy srác jégeralsót/aláöltöző nadrágot hord? Kínos amikor kiderül?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 22:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hideg van, felöltözünk.

Az a ciki, amikor valaki majdmegfagy, de nem fel nem öltözne, mert trendi.

2016. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez maximum áltsuliban kínos, amikor még azt is körberöhögik, aki sapkát merészel felvenni.

Ha hideg van, fel kell öltözni, ha fázol, fel kell öltözni. A barátom fázós, és nem illúzióromboló, hogy tudom, a farmere alatt aláöltözetet húzott. Sőt, ha nálam alszik és nem hoz váltót, még van, hogy kölcsönkéri a fekete basic cicanacimat.

Aki elért egy minimális intelligencia szintet, az nem botránkozik meg azon, ha egy pasi vastagon öltözik fel.

2016. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 hosaxx válasza:
45%
Szerintem annyira ciki ha a te barátod netalán a te kedved miatt nem öltözik fel és úgy megfázik,hogy belehal emiatt.Ha fiúként ha lányként tetted fel ezt a kérdést nemtől függetlenül valószínűleg idióta lehetsz.Az a kínos,hogy van ilyen hülye aki ilyen kérdést tesz fel.
2016. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Yoisten válasza:
66%
Majd ha fájni fog az Aranyered, akkor nem fogsz ilyen hülye kérdést feltenni...ennyi
2016. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Igaz nem felém irányul a kérdésed,de én több,mint 2 hónapja hordom már a jégeralsót és van mikor így is fázom. Ha ezt valaki viccesnek tartja az tehet egy szívességet.. Nem is voltam beteg már évek óta..sőt megfázva sem. 21/F
2016. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%

ha fázik szegény akkor hordja.

és inkább azt mint harisnyát.

2016. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nem ciki. 33L


Válaszadó társaim: Ne tessék megalázó megjegyzéseket tenni arra, aki feltesz egy kérdést. Ez az oldal arra való, hogy az ember kérdezzen. Ciki, aki emiatt minősítgeti a másikat.

2016. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az a kínos aki nem veszi fel télen az aláöltözőt!!

Én viszont nem szeretem a jégeralsót mert gyűrődik alattam, inkább harisnyanadrágot veszek fel, az nem gyűrődik azt szeretem hordani.

2018. jan. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én is viselek,mert hidegvan(most épp nincs de majd lesz). Inkább mint egy jó megfázás.
2018. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az én párom hord és egy cseppet sem zavar és nem tartom kínosnak sem. Az a lényeg, hogy ne fázzon a Drágám😊
2018. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!