Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok úgy járni, hogy...

Szoktatok úgy járni, hogy elmentek valahova és ott jöttök rá, hogy elég igénytelenre silerült a külsőtök?

Figyelt kérdés

Pl csak hétvégén felszálltok a villamosra és vágül beugrotok a plázába is és meglátjátok a tükörben, hogy egy hajmosás már rátok férne, vagy ezt a nadrágot ki is lehetne selejtezni, mert mondjuk kifogytatok belőle és trottyos.

Én így jártam most, de máskor is volt már hasonló felismerésem.

Elég rosszul esik.

Más hogy tud mindig jól kinézni?



2016. dec. 3. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Úgy hogy tükörbe nézek mielőtt elmegyek itthonról.
2016. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Van otthon is tukor...
2016. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt néhányszor, hogy kirándulni voltam, és hazafelé meg át kellett utaznom Bp-en. Egy esetben szarrá ázva, miközben ott meg már sütött a nap...
2016. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem pl reggel szuper a hajam, két órával később meg gáz. Akkor hiába nézek otthon tükörbe....
2016. dec. 3. 14:33
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Nem igazán. Nem nagyon megyek utcára úgy, hogy azt vállalhatatlannak minősítsem. Ez nem azt jelenti, hogy mindig jól nézek ki, vagy mindig full sminkben meg magassarkúban mászkálok, egyszerűen csak az alap minimumot mindig megcsinálom, és nem ér váratlanul semmi, illetve nem gondolom azt, hogy csak full puccban lehet kilépni a bejárati ajtón. Nekem nem gáz szabadidőben utcára menni vagy ilyesmi, miért ne mehetnék?
2016. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És a hajatokkal mit csináltok amikor már mosni kéne?

A száraz sampon akkor már semmit nem ér.

Összekötve meg nem áll jól.

Milyen gyakran mossátok?

2016. dec. 3. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
18%

2-3 naponta mosom, közben szarazsampon.

Egyebkent az utolso napon többnyire mar kenek bele argan olajat, es lazan felkötöm, nem tudom, nekem tetszik ez az esztetika, hogy zsiros haj, es szep, atgondolt outfit.

Egyebkent köss kendöt a fejedre, az is stilusos tud lenni.

[link]

pl igy.

2016. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!