Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányoknak acélbetétes bakancs?...

Lányoknak acélbetétes bakancs? Fiús?

Figyelt kérdés

Azért merült fel bennem a kérdés,mert szerintem egy rocker lánynál ez csak termeszetes, de én egyaltalán nem hallgatok rockot és nem is öltözök úgy . Szerintetek cikiznének miatta? Olyan rég keresek valami meleg bakancsot télire es ez most belül bundás <3 de kicsit tartok attól,hogy beszlónak 15/l

[link]



2016. dec. 3. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
én 12 éves korom óta ebben tolom, teljesen király \m/
2016. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%

Hogy fius e?

Szerinted?

Az minden csak nem noies!

Egy okbol indokolt ha olyan munkat vegzel es munkavedelmi bakancskent viselned munka kozben.

De utcara nonek ? Hat eleg meleges...

2016. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Amugy meg nem akarom elhinni ,hogy a noi osztalyon nem lehet semmilyn belelt de noi csizma kapni!
2016. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem felveheted.
2016. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát, ne Steelt vegyél mert az k**va viccesen néz ki még a fiúkon is. (Mellesleg szlovák bakancs, szóval poénos ha a szélsőjobberek, hazafiak abban vannak.) :)

Vegyél inkább 1919/1940-es Martenst...Bár, ha kövér vagy mehet a Steel is, akkor mindegy. :D Ha jó alakkal rendelkezel szerintem mindenképpen Martens.


Én 3-4 éve hordok már télen-nyáron acélbetkós bakancsot. Eddig 4 bakancsot vettem. Az első Red Rooster volt, eléggé szerettem, de már nem nagyon hordom. A második egy Shelly's Rangers volt, ki nem állhattam, eladtam. Harmadik egy Invader, még mindig hordom felváltva a negyedikkel, ami egy 1940-es Martens bakancs. A Martens nagyon jól bírja, eddig kopott kb 1 millimétert a sarkánál és lehet sokat mondok.

Több hosszú szárút nem tervezek már, a legközelebbi bakancsom munkavédelmis lesz majd.


Ha csak divatból veszed akkor vess magadra. Bár, ez az egész összemosódott már, szóval tökmindegy.


Én kopasz vagyok, terepgatyával hordom a bakancsaim.

16/F

2016. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát ezek a bakancsok általában nincsenek bélelve, úgyhogy a vastag zokni kelleni fog. Mivel nekem is van több, nekem másokon is tetszik :D
2016. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy csak steelt ne mert nagyon röhelyesen néz ki élőben! XD én Undercovert ajánlok... 15/F
2016. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
#6 nekem steel meg martens van, mind a kettőt ugyanúgy szeretem :D
2016. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy 10 és egy 20 soros Shellysem van és imádom őket, bár én rockot hallgatok és úgy is öltözködök. A Steel magamon nem tetszik de máson nincs problémám vele :D Neked mondjuk én is a Martenst ajánlanám ha minden féle képp baki kell :) 16/L
2016. dec. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó: Régi szabású a Shelly's? :)
2016. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!