Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOK! Nektek bejönnek az...

LÁNYOK! Nektek bejönnek az olyan stílusu fiuk akik olyan ruhákba járnak: pull & bear pulcsi; nadrág:bokánál szűkebb deréknál bővebb bemelegítőnadrág; fullcap sapka; és gördeszkával mászkálnak?

Figyelt kérdés
Inkább nem is az hogy bejön e nektek hanem inkább mit gondoltok az ilyenekről,milyen első benyomásotok van róla, és eltudnátok e képzelni ha egy ilyennel járjatok vagy velük mutatkozni az utcán (nem a páva gyerekekre gondolok, hanem inkább a hip-hop os stílusra)?

2016. dec. 3. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon nem.
2016. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2016. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?Én 16F és nekem most nagyon megtetszett ez astílus nem tudom miért de most bejött, meg mostmár csak nem hallgatok semmilyen más zenéket csak YG, snoop dog,ace hood,chris brown,tyga és még egy pár hasonlót
2016. dec. 3. 19:05
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon nem jönnek be azok az emberek akik melegítőben mászkálnak, az otthonra való, nem utcára.
2016. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De mi a bajotok vagy miért nem jönn be nektek ez a fajta hip-hop os rap es stílus és ha bemelegítő helyet farmet vennék fel de minden más marad?
2016. dec. 3. 19:12
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Már leírtam. a melegítő otthonra való, utcára igénytelen. Én jobban szeretem a kifinomultabb stílusban öltözködő srácokat.


gondolj bele, fordított esetben te melyik lánnyal ismerkednél inkább?

[link]


[link]

2016. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
meg a másik, a mai hiphop zömmel a hiphop, meg a rap meggyalázása.
2016. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Gagyi...nagyon nem jön be.
2016. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
A melegítő nadrág a rémálmom meg a fullcap. Azon kívűl mondjuk egy farmerrel meg jó hajjal bejönne.:) 16L
2016. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem
2016. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!