Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igényes ruhaboltok, ahol...

Igényes ruhaboltok, ahol 46-48-as méret is van?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit nőiesebben elkezdeni öltözködni, mert mostanában slamposnak érzem magam.

46-os a méretem, tehát elég nagy és azt tapasztaltam, hogy nagyon sok üzletben valamiért azt gondolják, hogy 40/42-es méretig létezik élet :(

A Marks and Spencert nagyon szeretem, de azok az árak nekem sajnos drágák. C&A-ban vásároltam régebben, de mostanában azt látom, hogy olyan gagyi :/

Tudtok jó boltokat mondani? A netes rendeléstől tartok, mert sokszor megjártam már.


(kérlek, a fogyj le és hasonló kommentekkel kíméljetek, járok edzeni és igyekszem odafigyelni az étkezésemre :)


2016. dec. 3. 19:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, még egy: Ulla Popkent néztem már, borzasztó... ott zsák alakú ruhák vannak és amilyen drága, olyan gagyi a szabás, lóg belőle a cérna, rosszul összefércelt stb.
2016. dec. 3. 19:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Caremo.

Divatos csinos ruhák megfizetheto árakon.

Caremo.hu

2016. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem
2016. dec. 3. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
H&M+ kollekció, asos.com curve kollekció
2016. dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
camaieu, vögele
2016. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!