Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kaphatnék Budapesten...

Hol kaphatnék Budapesten elegáns koktélruhát?

Figyelt kérdés

Szalagavatóra megyek hamarosan és kellene vennem egy csinos ruhát, de nem tudom, hogy hol kaphatnék. Illetve üzlet kellene, ahol vannak nagyobb méretek, illetve árban beleférne maximum 15-20 ezer forintba.

Tud valaki ajánlani ilyen üzletet Budapesten?


2016. dec. 4. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Orsaybe nézd meg szerintem. Ott nagyon csinos és elegáns ruhák vannak szerintem. Minőségi, és az ára sem olyan vészes. Hirtelen nem jut eszembe más hasonló bolt, de Budapesten sok lehetőség van, úgyhogy ha bemész az egyik plázába, egész biztos, hogy lesz olyan üzlet, ahol találsz valami jót :)
2016. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-Dress Box (westendben pl) kifejezetten alkalmi ruhákat árul, bár szerintem elég bénák

-a westendben az aluljáró szinten a kajáldáknál a Spar felé is van egy koktélruha bolt (lehet 2 is), elég olcsók a dolgok a kirakatban, de egy pillantást esetleg megér

-Pimkie, Orsay, Reserved, Mango, Camaieu, Zara, Mohito is árul néha szép koktélruhát

2016. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mekkora a nagyobb méret? Én is az Orsay-t mondtam volna, de ott a legnagyobb 42-es.

Sőt, a legtöbb helyen általában eddig van.

Az Alleeben van XXL-es bolt, ahol 42-től vannak a méretek, de nem ismerem, csak elmentem előtte párszor.

2016. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a nagyobb méret 46-48. És igen, az XXL boltokról hallottam már, csak nem ismerem, hogy helyileg hol vannak.
2016. dec. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!