Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meg lehet csinálni, hogy egy...

Meg lehet csinálni, hogy egy cipő sarka ne kopogjon?

Figyelt kérdés

Van egy bokacsizmám, amit nagyon szeretek, viszont ritkán hordom, mert zavar, hogy kopog, és utálok visszhangot kelte lófrálni a suli folyosóin. Nincs valami módszer arra, hogy ne kopogjon a cipőm sarka? (Lécci ne gyertek azzal, hogy minek vettem meg, ha tudtam, hogy kopog.)

Azon gondolkodtam, hogy szoktak mellékelni a cipőkhöz a dobozban "pótsarkakat", amiket kifejezetten a cipősarok legaljára kell felhelyezni, ha az eredeti például elkopna. Cipész le tudná szedni ezt a sarkat a végéről, és valami kevésbé kopogósat fel tudna rakni a helyére?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2016. dec. 5. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Cipész simán tesz rá egy gumit.
2016. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2016. dec. 5. 22:13
 3/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

biztos, hogy nem fogunk megszólni, ha a hazai cipőüzletekből indulok ki... Deichmann, Humanic... stb. ott sokszor van szőnyeg borítás, vagy ilyen műanyag valami, ahol a cipőknek tök más a viselése is. (pl a papírvékony talpú cipők kényelmesek, de a betonon már szétmegy a lábad).


Amúgy a cipész rak rá gumit, és ennyi. Ha csak sarokra kéred, szerintem max 1000 Ft.

2016. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!