Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vonzódik sok lány a...

Miért vonzódik sok lány a lányos fiúkhoz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert pl. divat.

(csőnaci, kivasalt szőke haj, stb)

Büszkék arra, hogy a pasijuk "MENŐ!"

2010. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem a lányos fiúkat, nőies férfiakat is.

De én biszexuálisa vagyok, szóval én nem a divat miatt erőltettem ezt magamra és már nem is vagyok tini.

Nekem az emok (csőnadrág, vasalt haj stb) annyira nem jönnek be mert hiába lányosak kevés bennük a férfiasság.

Nekem az tetszik, ha a pasi pasi, de van benne valami extra jelent esetben a nőiesség.

Az, hogy divatoljak vele engem nem érdekel, nem másoknak akarom mutogatni, hanem én akarok vele lenni mert vonzónak találom. :D


De szerintem is sokat tett hozzá a divat... vagy egyszerűen csak azért tetszik egyeseknek, mert ez olyan más. Gondolom az újdonság varázsa miatt...

2010. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy igazából az ilyenekhez vonzódnak, csak sajnos mostanában nem nagy a választék. Tisztelet a nagyon-nagyon kevés kivételnek, de szinte csak lányimitátorok szaladgálnak az utcán. Röhejesek! Nagyon szomorú, hogy csak elvétve, nagyítóval találni FÉRFIAKAT.
2010. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 10-12 évvel ezelőtt is ilyenekhez vonzódtam, akkor még nem volt divat.

Hogy miért? Mert szeretem a különleges embereket, az extrémebb öltözködést, akár sminkelhet is a pasi, nekem tetszik mert nem annyira sablon. Mondjuk nekem a nőies pasi nem a csőgatyás emoféléket jelenti. Azokból már túl sok van és unalmasak, nincs bennük semmi egyéniség.

26L

2010. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem mindig azok a pasik jönnek be akik olyan stílust képviselnek ami "nem divat"

talán mert jó a beszélőjékük vagy mert csak ilyen pasik mászkálnak mindenhol és nem lehet választani: melegnek tűnő pasi vagy melegnek tűnő pasi?

undorítóak

16L

2010. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább a mostani tiniknél jellemző, idősebb korosztályban nem látok annyira nőies férfit, elvétve persze akad.


Nekem a művelt fiúk jönnek be, de abból meg keveset találok...

2010. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez valóban a fiataloknál jellemző. Arra azért kíváncsi leszek, ha ez a generáció felnő, a felnőttek körében is ez lesz-e a tendencia...
2010. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

a fiatal lányok barátnak olyat keresnek, aki hasonlít rájuk

kicsit olyan, mintha lenne még egy barátnőjük...legalábbis ezt szeretnék....aztán később kiderül, hogy a fiú szexelni akar...hoppá:D

2010. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a férfias és a "lányos" közötti arany utat imádom. Például Jared Leto... Ő egy isten! Igaz, hogy sokszor festi a szemét és a körmét, ami sokaknak már a lányosságot jelenti, de az egész jelleméről süt, hogy ő egy igazi férfi!


[link]


[link]


[link]

2010. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!