Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hord itt valaki jéger alsót...

Hord itt valaki jéger alsót meg atlétát? 😃

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Anyám egész télen azzal szokott csesztetni, hogy vegyek fel jégeralsót mert hideg van. Emlékszem óvodában mindig rám volt erőszakolva, de aztán alsós koromban azt mondtam elég volt. 😃 Azóta a mai napig hajtogatja, hogy vegyem fel.

Na az atléta, az, amit végképp nem tudom megérteni, hogy mi értelme van, mert az nem melegít jobban, ha felveszem. Azzal is felhagytam alsós koromban. 😃

Valaki hord ilyeneket, mert anyám azt állítja, hogy minden értelmes ember felveszi?



2016. dec. 7. 18:29
 1/10 anonim válasza:
75%

Néha amikor nagyon hideg van felveszem a farmer alá a cicanadrágot.

13/L

2016. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Hidegben mindkettőt hordom, mert fő az egészség. 27/F
2016. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

A férjem is hordja mindkettőt, télen munkába.

(32 éves)

2016. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
en is igy voltam kiskoromban, amint lehetett felhagytam ezeknek a hordasaval. utaltam mindig is, 24 evesen se vagyok hajlando ujrakezdeni a hordast. a ferjem viszont mindig is hordta, nagyon fazos, es telen is szabadteren dolgozik, szval normalis h felveszi.
2016. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a jégeralsót én is felveszem ha melózok, igazából azt nem bírom ha valaki helyettem akarja tudni, hogy mikor fázok. 😃
2016. dec. 7. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is 17 éves vagyok, de nem hordom egyiket se, mert nem tartom szükségesnek. persze ha nagyon hideg lenne, és fáznék, akkor vennék fel. viszont amúgy se vagyok sokat kinn.
2016. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyszer majd rájössz hogy nem az lesz a fontos hogy ciki ,hanem hogy ne fagyjon le a tököd.
2016. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 pinkpancser ***** válasza:
100%
Van amikor sok órás kinti melóm van. Na akkor jól jön a jéger.
2016. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BOXERSHORT válasza:
egy jó szabású elején slicces jégeralsó egy trikóval és persze a jégeralsóban domborodó szerszámkészlettel egész vagány tud lenni. akad nem kevés menő divatos jégeralsó. haverom úgy hordja h boxer, jéger, nadrág. de a nadrágból kivillan a jéger derékrésze abból meg a hilfiger boxeré. baromira jól mutat.
2017. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ősztől tavaszig atlétát mindig hordok, viszont jégeralsót nem, helyette harisnyát hordok, nem szeretem a jégert mert össze vissza csúszkál rajtam, a harisnya viszont teljesen ráfeszül a lábamra és így nem zavar.
2018. jan. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!