Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a "szett" rövid fekete...

Ez a "szett" rövid fekete szoknyával inkább nevetséges vagy dögös?

Figyelt kérdés

Leginkább fiúk véleményére vagyok kíváncsi, de nyugodtan írhatnak lányok is.


[link]


Kort és nemet is írjatok légyszi!



2016. dec. 11. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Gyerekes 😊 '90-es években hordtunk ilyet középsuliban. Akkor nagy divat volt egy ideig.
2016. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami színes kiegészítővel dobd fel, mert a szürke-fekete egyhangú önmagában. Például világos selyemkendővel. 40F
2016. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Kislányos. Dögös semmiképp.
2016. dec. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Félek nem jó linket hoz be, ugyanis nekem combzoknit mutat és felénk egyáltalán nem kislányos hatást kelt, inkább dögös.

Remélem nem pitsavillantós szoknyával akarod felvenni, mert úgy inkább olcsó hatást keltene mint csinosat. Véleményem szerint a skater stílusú szoknyákkal sokkal jobb mint egy feszülőssel, de ha neked az utóbbi tetszik az is jó:)

2016. dec. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz a link, mert nekem meg egyrészes csillámos ezüst ruhát hoz be
2016. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem feszülős szoknyával akarom felvenni, köszönöm az eddigi válaszokat, mindjárt megpróbálkozom egy jobb linkkel, akinek nem hozza ba. :)
2016. dec. 12. 11:26
 7/7 A kérdező kommentje:

Itt is van:

[link]

2016. dec. 12. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!