Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire néznének ki, ha...

Mennyire néznének ki, ha elkezdenék steampunk, goth, neobarokk, lolita stílusú ruhákat hordani?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek ezek az öltözködési stílusok.

Ha nem is minden nap, de szeretnék ilyen jellegű ruhákat is felvenni.

De sajnos a mai világban ha már nem öltözködsz olyan stílusba, mint Kylie Jenner vagy akármelyik "átlagos" tinilány, megszólnak.

Nektek tetszik ez a stílus? Aki ilyen ruhákat visel a szemetekben mit közvetít a külvilág felé?



2016. dec. 12. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját stílusod viseled, azzal sosincs gond. Mert te nem vagy tömeg. És sajnos ebből van a legkevesebb.

Nekem nagyon bejön ez a stílus, de sajnos nincs egy ilyen cuccom se, pedig viselném :/

Ha a "normál" ruhákkal veszed fel, akkor szerintem még jobb, nem fogják azt hinni hogy farsangra mész :)

17/l

2016. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A lolita (főként a classic és a country lolita) nekem is nagyon tetszik, ha lesz pénzem, mindenképp beszerzek egy ilyen ruhát. Nekem szimpatikus az, ha valaki mer különbözni, máshogy kinézni, mint a többiek. Pláne, ha ilyen elegáns darabokat visel az illető. De sajnos nem mindenki gondolja úgy, mint én. Készülj fel arra, hogy megbámulnak, beszólnak, összesúgnak a hátad mögött.
2016. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon pozitív dolognak tartanám, ha valaki így felvállalná önmagát. Ha valaki mer máshogy kinézni, mint a tömeg az nagyon bejön. Ne szegje kedved a sok jövendőbeli beszólogató...
2016. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen, és ehhez hasonló cuccokban járok


[link]


[link]


[link]


Nem annyira kirívóak mint a steampunk, meg a neobarokk, de azért feltűnőek. Néha gótosabban is felöltözöm. Néha meg egyszerűbben, de akkor is beleviszek egy kis punkosságot.Egy lolita ruhám is van. Megszoktak nézni az emberek, de negatívat még nemigazán hallottam. Sokan inkább bókolni szoktak. Szóval szerintem vágj bele, ha ez a stílus tetszik, és szívesen hordanád :)

2016. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ha alap ruhadarabokat feldobod ilyen stílusú kiegészítőkkel az jól tud kinézni. Vagy olyan stílusú ruhákon is jól mutatna aminek a részlete ilyen. Pl.: Egy egyszerű blúz gallérja lehet olyan stílusú amit említettél. Ruháid mintáján is megjelenhetnek ilyen motívumok is. Szerintem ez kifejezetten aranyos amúgy. A lényeg hogy soha ne ess túlzásba, ne legyen giccses. Ha nagyon sok ilyen elemet beleviszel a ruhatáradba számítanod kell hogy be fognak szólni érte, de ha té yleg ízlésesen csinálod és jól is áll akkor nem lehet belőle gond. Amúgy vannak ilyen animés találkozók és oda teljes lolitának is beöltözhetsz, ott biztos nem néznek ki érte.
2016. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én punk vagyok. Taréj nincs a fejemen csak punk zenét hallgatok és punknak is öltözöm... Van hogy elmegy mellettem egy busz és kb mindenki bámul ki belőle :D iskolában is szoktak nézni de nem igazán szólnak be...

Ilyen ruhákat hordok többnyire meg bakancsot és persze bandás pólót.. 15/F


[link]


[link]

2016. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik és jól érzed magad benne akkor hordd nyugodtan. Én személy szerint nem vagyok az általad leírt stílusok követője, de úgy gondolom, hogy a lényeg az, hogy az öltözködésed által kifejezd magad, mert a stílusod te vagy.:) Eleinte próbáld meg, hogy csak félig öltözködsz az adott stílusokban, hogy ne egy hirtelen változásnak tűnjön, amely által mások azt hihetik még nem vagy teljesen biztos az öltözködésedben. :)
2017. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Mit számít, hogy ki mit gondol, ha jól érzed magad az ilyen stílusú ruhákban? :)
2017. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Serpent válasza:
A múlt század öltözködési stílusa nekem is tetszik. Én ha lessz rá elég pénzem, veszek egy barna farmernadrágot, egy barna mellényt, egy fehér inget, egy barna bőrbakancsot, és az egészet feldobom néhány steampunkos holmival, mondjuk egy múlt századi stílusú karórával, és egy karkötővel. A sok felesleges fogaskerék nekem ugyan nem tetszik, de szeretem a marhabőrt, mert jó erős anyagú. Lehet, hogy néhány ruhadarabomat én magam készítem el.
2017. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!