Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az egyik poló webshop oldalon...

Márk123678 kérdése:

Az egyik poló webshop oldalon találtam egy számomra nem értelmezhető (férfi) méretáblázatot. Mellkas szélességet hogyan mérem?

Figyelt kérdés

Az egyik poló webshop oldalon találtam egy számomra nem értelmezhető (férfi) méretáblázatot. Ahol az alábbi adatok vannak megadva, mellkas szélleséghez:

S:46cm

M:51cm

L:56 cm

XL:61cm

XXL:66cm

A probléma az hogy bárhogy mérem a családom bármely tagjának mellkas szélleségét 100cm fellet van mindenki, ebböl arra a következtetésre jutottam hogy vallamit rosszul csinálok.



2016. dec. 13. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorozni kell kettővel :D
2016. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem a mellkas szélességét mérted, hanem a körméretet. Szóval megdupláztad.

De gondolom, tudod, hogy általában milyen méretű pólót hordasz. Az alapján rendelj.

2016. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!