Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemi 'kamionosok és k....

Egyetemi 'kamionosok és k. vák' bulira mit ajánlott viselni? 21L

Figyelt kérdés
Csak a fiúknak van konkrétan megszabva, hogy kockás ing+baseball sapi, de nekünk semmi konkrétumot nem mondtak

2016. dec. 14. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom akkor te leszel a k**va. :D

Pi**a szoknya,haspóló,erős smink,magassarkú...

2016. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruci is lehet, amiben autóversenyek rajtjánál szokták mutatni a lányok a rajthelyeket.
2016. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálunk is volt középsuliban csak a fiúknak kellett kvnak, a lányoknak pedig kamionsofőrnek beöltözni, tehát fordítva. Szerintem ez nem annyira bonyolult, valami ribisebb mini ruha, magassarkú, erős smink.
2016. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb lánynak jó az is, amit átlagos nyári hétköznapokon visel.
2016. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
23%

van fogalmad róla hogy az ilyen bulik mennyire megalázóak a nőkre nézve? miért hagyjátok hogy lealacsonyítsanak és tárgyiasítsanak titeket? harcoljatok már a férfi elnyomás ellen és ne engedjétek hogy rátok erőltessék ezt!

34/NŐ

2016. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hegyi beszédet, de ez csak egy buli...

Az megy oda, aki szeretne, senkinek sem kötelező :)

Nem értem miért lenne lealacsonyító, mert így a fiúknak is az lehetne, hogy kamionsofőrnek kell öltözniük...

Nyugodj le :)

2016. dec. 14. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Hát kérdező, fiúként mondom, hogy nincs igazad, de téged ez ne zavarjon.

Majd idővel rájössz magad is.

2016. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon jó móka. Sosem öltözöm kihívóan, de egyetem alatt én is voltam ilyen bulikban, imádtam jelmezbe bújni. Mellesleg egyszer az egyik ilyen bulira én simán kamionsofőrnek öltöztem! Bár akkor nyár volt, de szakadt farmershort, tornacipő, mell alá felkötött piros kockás ing, alatta fekete melltartó, hátul hálós anyagú baseball sapi, aviator napszemüveg. :D Szerintem szexibb voltam mint a k***ák! :D
2016. dec. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!