Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljak ha nem találok...

Hol vásároljak ha nem találok semmit a plázákban?

Figyelt kérdés

Általában a zarában, levisben,pull&bearben, bershkában szoktam. Valamint ismerek kis eldugott boltokat is, mint például a Retrock. Szeretek a mai divat szerint öltözködni. Ha felsőt akkor inkább olyat keresek, amibe nem izzadok bele. Szóval mostanában semmit nem találok, csak a neten pl. Asos.com-on, nastygal.com-on , de még nem mertem rendelni, inkább felprobálnám.

Bármilyen ötletet elfogadok:)

L/18



2016. dec. 14. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

H&M-et nem szereted?:)

Én mindig ha nem tudok nagyvárosba menni, (vidéken élek) akkor tőlük rendelek. [link]

Pont most nagyon nagy leárazások vannak..:) Én 890 Ft-ért rendeltem egy nekem már régóta tetsző felsőt, csak vártam a leárazásra:) Ráadásul most 12.20-ig a kiszállítás is ingyenes.:)

2016. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Továbbra is az előző vagyok.


Most olvasom, hogy inkább netről nem szeretnél rendelni, mert felpróbálnád. Akkor pedig személyesen keresd fel a H&m üzleteket:)

2016. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
webshopok, magyar tervezők üzletei, turkálók, eladós csoportok pl. facebookon, varrass vagy varrj magadnak, alakíts át régit stb.
2016. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretem a H&M-et is nagyon, elfelejtettem írni. Sokszor fordulok szabóhoz, mert 157 centi vagyok, ugyhogy sajnos az xs/s méret sem áll jól. Főleg nadrágoknál van. Milyen magyar tervezőt ajánlanátok? Milyen üzletekben lehet kapni a ruháikat?
2016. dec. 14. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Gardróbcsere? Ott nagyon sok márkás cucc van (H&M, Bershka, New Yorker stb.) és van új is.
2016. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem a gardróbcsere is online rendelős oldal, nem érdekel. Mellesleg a New Yorkert nem tekintem márkának:D
2016. dec. 14. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Turkáló:D Amit te több ezerért megveszel a márkás boltokban, én ugyanazt 2-300 ftért, szintén újonnan vagy talán 1x használták:D Hozzáteszem divatos, nőies darabok, nem csak olyan ruhák vannak amik 20 évvel ezelőtt voltak menők.
2016. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szivesen mennék valami baromi jó turkálába. Hol vannak ilyenek? ahol tényleg vannak érdemleges cuccok:D pl szerintem a Háda egy sz-ar
2016. dec. 14. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Luna Gardrobe
2016. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Városonként és boltonként eltérőek a turik. Nálunk van Háda és Mitu, mindkettőből kg-s és darabáras is. Na a db-osok nem érik meg, a kg-s Mituból az egyik egy nagy fostalicska, a másik iszonyat jó. De leggyakrabban egy nevesincs turiba szoktam menni, max 400ft minden (de gyakran van akció, olyankor 100-200 ft) Kívülről pedig úgy tűnik mintha csak a nagymamáknak való ruhák lennének.

Sok türelem, idő és kedv kell a turizáshoz. Nem az hogy bemész havonta 1x, átnézed a legtetejét vagy a sor elejét és kimész. Kőkeményen túrni kell:D

2016. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!