Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet megakadályozni,...

Hogy lehet megakadályozni, hogy egy műbőr bokacsizma betörjön?

Figyelt kérdés
Vagy nem tudom hogy mondják amikor a hajlatnál a bőr betörik de mindegy...nincs valami praktika rá?Lehet valamit venni rá?Hallottam hogy olajjal kell bekenni de az nem teszi tönkre?Nem akarom hogy tönkre menjen, egyébként nem tudom mennyire jó minőségű a cipő, a Bershkában vettem.

2016. dec. 16. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olajozás a valódi börnél használ, a mübört tönkreteszi, ahogy a hideg is - szóval az egyetlen megoldás az lenne, ha nem vennél mübört télire, hanem vagy igazi bört, vagy szövött-impergnált anyagból készültet.
2016. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én meg 16 évesen nem vagyok rászorulva a 40-50 ezer ft-os igazi bőr csizmára, örülök hogy 15.000 ft-ost is kapok, másrészt ha megtehetném sem vennék fel igazi állatbőrt, soha,soha,soha mert kegyetlenségnek tartom.Valami más megoldás?:D
2016. dec. 16. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Cipőboltban érdeklődj, hogy tudnak-e rá adni valami ápolót. Én ugyan bőrcsizmára valót, de a deichmannban nagyon jót vettem, hátha van nekik műbőrre is valami szuper termékük.
2016. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg a deichmannban szoktak kipakolva lenni ilyen dolgok, holnap megyek és megkérdezem. :)
2016. dec. 16. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Éppen ezért is írtam a textiliából készült fajtát is, mert sokaknak van baja az igazi börrel.
2016. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy kicsit vitatkozom veled, de ebben nincs egésezn igazad:


"ha megtehetném sem vennék fel igazi állatbőrt, soha,soha,soha mert kegyetlenségnek tartom"



Ugyanis a legtöbb cipöféle olyan állat böréböl készül, amit nem a cipö miatt pusztítanak el, hanem az élelmezésre szánt állatoké, azaz a böre egyébként a szemétbe kerülne.

Szerintem ha már el kell pusztulnia, akkor úgy adják meg neki a legnagyobb tiszteletet, ha lehetöleg semmilyen, vagy minél kevesebb része lesz hulladék.

2016. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Értem de én akkor sem, nem nézem le azokat akik hordják de én nem szeretném.
2016. dec. 16. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os vagyok, és természetesen jogod van nem hordani bör cipöt, csak annyit akartam a válaszommal, hogy ne hidd, hogy emiatt pusztítják el az állatokat.


Mellesleg nagyon köszönöm, hogy ilyen udvariasan válaszoltál, sajnos elég ritka, aki van ennyire értelmes.

2016. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak olcsóbban is bőr cipők, csizmák. A bőr termékekhez való hozzáállásod furcsa, ha csak nem vagy vegetáriánus akkor értelmetlen is. Hisz haszonállatokból van a bőr termékek java. A boci egyik fele megy a burger kingbe, a többiből meg cipő és bőrkabát lesz.
2016. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vegán életmódod élek. :)
2016. dec. 17. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!