Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én hordok farmerszoknyát?

Csak én hordok farmerszoknyát?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy az ősszel és ezen a télen egy lányon sem láttam farmerszoknyát vagy farmerminit.Én(16/l)a hét 4-5napján hordom harisnyával.Miért nem látok senkin farmerszoknyát vagy farmerminit?Ti hordtok 13-18éves lányok?Nyugtassatok meg hogy nem vagyok egyedül és ha kérhetem akkor képet is hogy ne idegeskedjek.

2016. dec. 16. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hordok. 17/L
2016. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En nem szeretem, mert merev. A legtobbel ugy jarok, hogy popsi folott tokeletes, utana mar fenekem kinyomja es az alja elall kilometerekre. 17/l
2016. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kislányként szerettem, ma már nem igazán. 15/L
2016. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

"Miért nem látok senkin farmerszoknyát vagy farmerminit?"


Noigen, ez engem is érdekelne, fel nem fogjátok, mennyire szexi!:/ 30/F

2016. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem csak te hordasz, a 3 éves húgom és csoporttársai is hordanak.Én semmi pénzért nem vennék fel farmer szoknyát mert borzalmasan ódivatú. 16L
2016. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert most nem divatos, azért nem hord szinte senki.
2016. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Én csak fekete farmerszoknyát hordok, de azt rendszeresen. De nem látni rajta, inkább ilyen kicsit sztreccses, ceruzaszoknya- féle ez egész. Szerintem egyébkétn jól meg nevetségesen is tud kinézni. 13/L
2016. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
én is kislányként hordtam csak. nem tudom, egyszerűen már nem tetszik. unalmasnak, semmitmondónak látom. persze nem gondolom hogy ronda, vagy ízléstelen, ha máson látom, de már más ruhák tetszenek inkább.
2016. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

A farmerszoknya borzasztóan szexi :-)

Bár télen nem várnám el a lányoktól, de nyáron egy nagyon rövid farmerszoknya harisnya nélkül, hmm... :)

29/F

2016. dec. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hordok farmer szoknyát, valóban igaz, hogy egyrészt tél van, másrészt nem lenne az én stílusom, az oké, hogy már nem divat, de ettől függetlenül szerethetik az emberek.:)

Nekem jobban bejönnek a testre simulósabb ceruza szoknyák, mert kényelmes és sokkal elegánsabb.

2016. dec. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!