Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már Ebay-ről...

Valaki rendelt már Ebay-ről Converse cipőt?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy néz ki mint az eredeti vagy az is replika? (Ésszerűen aki rendelt is már onnan ilyen cipőt!)

2016. dec. 17. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nem rendeltem de nem is mernék onnan cipőt
2016. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendeltem és nem eredeti! Sőt a boltokba se 100%-os eredeti cipőt veszel meg 10000-30000 ft között
2016. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy ? :D
2017. jan. 27. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Több mint valószínű, hogy nem lesz eredeti! Ebay-el vigyázni kell, nagyon gyakori, hogy nem azt, de még csak nem is hasonlót kapsz mint ami a képen van! (Mérethez annyit fűznék, hogy nekem 43-as a lábam, és jobb lett volna 44-st hozatni abból cipőből amit ebayről rendeltem!)


Az meg hogy a cipőboltokban sem mindig eredetit kapsz, az megint más téma, attól függ milyen boltról van szó, de amilyen hamisítványokat produkálni tudnak manapság, az atyaisten se veszi észre, hogy nem eredeti!

2017. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!