Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon lehetőleg...

Magyarországon lehetőleg Budapesten hol lehet ilyen kabátot venni?

Figyelt kérdés

Megtetszett nagyon ez a kabát úgy ahogy van, fazon, stílus. Színben nem tudtam dönteni, khaki zöld vagy a világos zöld, esetleg a korall vonz nagyon..

Muszáj élőben látnom meg felpróbálnom, hogy jól döntsek, ezért szeretném tudni, lehetőleg pest megyében, vagy szűkítsem jobban a kört, Bp-n hol lehetne ugyanilyet látni,próbálni,venni? Olvastam, hogy külföldről hozzák, DE sok minden külföldről van, nem tudom elhinni, hogy ne lenne valahol a környéken, de azért nincs időm se engergiám se bejárni egész Mo-t, Pestet! Szóval valaki nem futott vele össze egy butikban? :)

[link]

[link]



#télikabi #armikabát
2016. dec. 18. 08:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Eredeti vörös hajam van, esetéeg vélemény melyik menne jobban hozzá? közepes árnyalatú,nem a világos,de nem is túl sötét :) és nincs szeplőm. A normális válaszokat előre is köszönöm! :)
2016. dec. 18. 08:16
 2/2 anonim válasza:
Khaki zöldben az összes fiatalosabb boltban van. (HM, Bersha, Stradi, Pull stb.)
2016. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!