Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nálatok mindig rendben...

Lányok, nálatok mindig rendben van az alsó ruházat is?

Figyelt kérdés
Például mentek valahová, felöltöztök csinosan, akkor az alsó ruházatotok is mindig olyan igényes, mint a felső? Akkor is, ha biztos nem látja majd senki (nem próbáltok, nem öltöztök, stb)? Például a melltartó, bugyi mindig szép, összeillő, zokni nem idétlen mintás vagy kopott a sarka, harisnya nincs felszaladva? Vagy előfordul az ilyen veletek is? :D
2016. dec. 20. 12:06
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Én szeretem a szép fehérneműket, úgyhogy én általában olyanokat hordok. Nyilván nem egészséges állandóan csipkés meg selyem bugyiban lenni, de pamutból is nem a pónilovasakat meg eyéb idétlen mintásakat veszem, hanem a normális, egyszerűbbeket. Zokniból egyszínűeket, max csíkosakat veszek, harisnyát meg egy évben ha egyszer hordok.
2016. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Általában mindig fekete zokni, bugyi, melltartó van rajtam. Nincs vele macera, mindig passzolnak, mindig tiszták, nem szakadtak, nyúzottat, kopottak.
2016. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindig tiszta ruha van rajtam és ez a fehérneműre is vonatkozik. Külön szoktam bugyikat, melltartókat vásárolni, szerintem egy sincs, amit szettben vettem volna és nem is szoktam odafigyelni rá, hogy passzoljanak egymáshoz. Engem ez valahogy sosem érdekelt, az a lényeg, hogy jól álljon és a ruhámhoz is passzoljon (pl. ne üssön át alatta, ne lógjon ki a melltartópánt stb.). Vannak egyszínű, mintás, "bolyhos-bundás" zoknijaim is, lehetséges, hogy valaki idétlennek tartja őket, de nekem tetszenek. Tulajdonképpen a fehérneműimet és a zoknijaimat is csak én látom, az, hogy pl. egy öltözőben vannak rajtam kívül mások is és látják a fehérneműmet vagy mondjuk egy cipőboltban a zoknimat, az pont nem érdekel. Én sem azt szoktam figyelni, hogy kin, milyen ruha van és egyáltalán nem érdekel, hogy most összeillő fehérnemű van-e az xy-on vagy sem. Szerintem mások sem szokták ezt nézegetni. Ha valamilyen ruhadarabom elszakad és már nem menthető (pl. felsőket nem szoktam rögtön kidobni, hanem meg szoktam varratni anyukámmal), akkor azt kidobom.
2016. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!