Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem zavar ha a fiúk a...

Titeket nem zavar ha a fiúk a feneketeket nézik?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar pláne azért mert nem is valami szép a fenekem ami nadrágon keresztül is látszik.


Zavar ha betűröm pl vékony pulcsim és látszik elöl a cipzárom meg hátul a fenekem.



Biztos most azt gondoljátok beképzelt vagyok hogy azt hiszem pont velem foglalkoznak.

De nem csak már észre vettem hogy MINDENKINEK nézik pl osztálytársaim.


Ezért hosszabb pulcsikat meg pólókat hordok, de már nagyon zavar és bénának tartom ahogy folyton huzogatom lefele magamon a felsőket így is.



Hogyan küzdjem ezt le hogy ne zavarjon és hordhassak azt amit valójában szeretnék?



2016. dec. 20. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Meg kell szoknod, sajnos ilyen világban élünk.
2016. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem zavar ugyanis észre sem veszem. Nem szoktam nagyon foglalkozni a környezetemmel, és mivel a fenekem hátul van, nem is látom, hogy valaki megnézte e.

Ha zavar és nem tudod túltenni magad rajta, akkor hordj hosszabb ruhakat. Rengeteg hoszzú pulcsi, trikó, kardigán és egyebek vannak, amik jol néznek ki, és egyáltalán nem kell őket húzogatni, mert bőven eltakárj a feneked, van ami pedig csak a fenék résznél hosszított, szerintem azok is baromi jól néznek ki.

2016. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
elég nehéz életed lehet, ha ez ennyire zavar és ennyit foglalkozol vele. strandra hogy jársz? nem hiszem, hogy kifejezetten csak a te seggedet bámulná mindenki, pláne ha nem is valami jó. nem kell ilyenekkel foglalkozni. ha valaki nagyon feltűnően bámul, szólj rá és kész. az nem zavar, ha az arcod nézik?
2016. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Titeket is zavar, ha a lányok az arcotokat nézik?


Engem nagyon zavar pláne azért mert nem is valami szép ami sapkában is látszik.


Zavar ha betűröm pl vékony sálam és látszik elöl az arcom meg hátul a hajam.


Biztos most azt gondoljátok beképzelt vagyok hogy azt hiszem pont velem foglalkoznak.

De nem csak már észre vettem hogy MINDENKINEK nézik pl osztálytársaim.


Ezért nagyobb sapkákat meg sálakat hordok, de már nagyon zavar és bénának tartom ahogy folyton huzogatom felfele magamon a felsőket így is.


Hogyan küzdjem ezt le hogy ne zavarjon és hordhassak azt amit valójában szeretnék?

2016. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D utolsó hát ez nagyon jó volt xd
2016. dec. 21. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Ha tetszik neki, nézze csak. Nekem nem fáj, neki pedig lesz egy jó napja.
2016. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szemfülesek veszik észre. Teahát azok, akik a fülükkel is látnak. A legtöbb ember ugyanis hátul hordja a fenekét, ezért a szemével nem látja, hogy éppen fixirozzák.
2016. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!