Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik jobb? A bőrdzseki vagy...

Melyik jobb? A bőrdzseki vagy a bomber?

Figyelt kérdés
16L

2016. dec. 23. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Egyik rosszabb, mint a másik. De mondjuk bőrdzsekiből már láttam elfogadhatót, bomberből nem. :D
2016. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Bőrdzeki, időtállóbb stílus.
2016. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát...nem tudom láttátok e már a New Yorkeres fazont a bomberből(csak egy fajta van feketéből) meg van az Amisu mákának egy velúr fekete dzseki, és nekem meg van bőrdzsekim is de ma vették nekem a velúr bőrkabit és nem tudom hogy kicseréljem e inkább bomberre , mert úgy látom most ez lesz a divat, meg bőrkabátom már van mondjuk az vajszínű...
2016. dec. 23. 19:35
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
nekem mindkettő tetszik, de nem lehet őket összehasonlítani, tök más stílus. a bőrdzseki szexibb, csinosabb, a bomber lazább, sportosabb. valamihez ez, valamihez az illik jobban. nekem van minkettő, mikor mihez van kedvem.. de persze nem télen hordom egyiket sem, mert nem téli kabátok.
2016. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Én sem télre hordom, a bombert is azért akarom megvenni mert most csak 6300 ft, tavasszal meg már 10.000 ft lesz tuti.
2016. dec. 23. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne cseréltesd ki. Jó a a bőr főleg ha fekete és a másik amit van vajszinu.

Ha csak 6300 Ft a Bomber vedd meg mellé. Nem egy nagy összeg hogy vacillalni kelljen.

2016. dec. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ősszel 3600 forintért vettem bombert (H&M). Eléggé ambivalens érzéseim voltak ezzel a típusú dzsekivel, de olyan olcsó volt, hogy muszáj volt megvennem, és nem bántam meg.

Viszont ha választanom kell a bombi meg a bőrdzseki között, gondolkodás nélkül utóbbit választanám.

2016. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, azóta már megvettem a bombert is meg a velúr "bőrkabit" is megtartortam.

Utolsó: Hát jól kifogtad akkot ha ilyen olcsón vettél , én is ott akartam de szokás szerint csak 38-40-42 méret volt leárazva....mint ahogy menni szokott ez a H&M-nél, állandóan a dagatt emberek öltözhetnek olcsón :/

2016. dec. 24. 13:53
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom, szerinted ezeket a méreteket dagadtak hordják? :D A 42-es talán elég nagy, de a 38-40 teljesen átlagméret. Nem érzem magam daginak attól, hogy M-es ruhákat hordok.
2016. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Természetesen nem tartom dagadtnak akik ezt a méretet hordják, csak elhamarkodottan fogalmaztam...Állandóan amúgy ideges szoktam lenni mikor ki van írva hogy leárazás, bemegyek és eddig 90 százalékban nagy méretek voltak leárazva de úgy hogy egy nadrág pl 3000 ft, a velem hasonló XS,XXS méretűek meg állandóan a 9000-12.000 ft-os nacikat kell hogy vegyük.És ez a téma mindig felidegesít.Hogy mindig ez történik, ma is hogy láttam egy kabátot 5000 forintért és persze hogy 40-42 méret volt csak.Olyan jó lenne ha nagyobb lenne a testalkatom, komolyan pár ezer ft-ból öltöznék.😁Na de mindegy azért elnézést ha magadra vetted a dagadt kifejezésemet, az M méret egyáltalán nem dagadt sőt az a normál. :)
2016. dec. 24. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!