Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben turkálók?

Debrecenben turkálók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hirdetés kapcsán utánanéztem a turkálós dolgoknak, és sok jót olvastam róluk, és elnéznék 1-2 turkálóba. Mindig is cikinek éreztem, ha anyum turis cuccot próbált rámsózni kiskoromban, de az tényleg gagyi volt, kisvárosi turiból. (Meg hát kis fóbia is, hogy talán egy halott, beteges ember ruhája vagy valami :D)


Debrecenben melyek a legjobb /angol/ turkálók? Nem ismerek egyet sem.


Az árak lényegtelenek, csak divatosak, elegánsak és a fiatal korosztálynak megfelelőek legyenek.


Egyszer bementem a hádába, de nem jöttek be amiket ott árultak, de talán azért, mert rosszkor mentem oda. Viszont ugyan ott (pláza), egy másik üzletben tök jó ingeket találtam olcsón, igaz az nem használt(úgy tudom :D), de nagyon jók, árértékarányban megérte megvenni :D


Privátba is jöhetnek üzenetek helyiektől :D


18/f



2016. dec. 26. 05:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco mellettit nagyon ajanlom,kincsekre lehet ott akadni remek aron. Viszont keszulj fel arra,hogy nem vallfas,tehat orakon keresztul kell rongyok kozott turkalni ahhoz,hogy talalj valami ertekelhetot.
2016. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Zsibogó melletti Turiban Csütörtökön van a legnagyobb kedvezmény nézz be oda egyszer két szuper zakót vettem 120 Ft -ért. :'D

Akkor ahogy mész a Fórum felé ott is vannak olcsó angol turik ott is találhatsz ami neked tetszik.....

2016. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 27. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nooos és nagy turis vagyok, úgyhogy tudok neked egyet kettőt mondani.

A Malompark mellett van kilós Háda, ott minden nap raknak ki újat, de legérdemesebb teljes árucserekor menni, akkor szuperjó dolgok vannak. (általában hó elején van teljes árucsere)

A Plázás Hádát én drágának tartom, mert egy egyszerű póló 1500 márka nélkül, de amin ott van, hogy Hollister, azok a pólók 3000-nél kezdőnek.

Naplóval szemben a Csapón van még jó turi, illetve ugyan ott a Csapón a Csóra mellett. A Naplóval szembeni drága, de lehet jó cuccokat találni.

A kishegyesi Tescónál is van egy jó turi, a pesti utcán, ott pince turi is van, de abba nem nagyon érdemes menni, ott napi árasok a ruhák, hétfőnként 800, aztán 700 és így tovább. (Én itt voltam egyszer hétfőn, 800 volt a legtöbb dolog, nekem nem jött be)

Azt hiszem ennyi.:D

2016. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. dec. 31. 12:10
 6/6 anonim válasza:
Ha a Kenézynél mész tovább ott van egy templom és a templom mögött van egy udvar, ott van elöl a pince turkáló. De ha bemész az udvarra ott van még 3. Mindenhol 200/db szombatonként,én mindig akkor megyek. Mar szuper táskákat, kabátokat,is vettem ott és sokszor ünnepek előtt vagy pár havonta van, olyan, hogy 100Ft/db.
2017. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!