Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik stílussal lehet a...

Melyik stílussal lehet a legjobban kifejezni, hogy valaki szexuálisan nyitott és bármikor bármilyen jó csajjal benne van egy kis kalandban?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 17:43
 1/8 anonim válasza:
Őszinte beszéddel.
2016. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy zokni és semmi más.

És az is a farokra.

2016. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy ha valakivel már megismerkedtem, hanem idegeneknek. Nem kezdhetem azzal a beszélgetést, hogy "Szia, Gábor vagyok és szívesen lefeküdnék veled."


Ha van egy társaság és van mondjuk 8 csaj, akiből 3-nak tetszem és kiválasztok egyet, ne arra pazaroljak el 5 percet, aki csak komoly kapcsolatot akar.


És mivel ma már sok olyan van, hogy férje van, vagy csak barátja és simán megcsalja, a másik meg fél éve szingli és válogat meg csak komoly kapcsolat kell neki, kéne valami célravezetőbb megoldás.


Egy divatirányzat amivel kizárom azokat akik komoly kapcsolatban gondolkodnak és csak azok maradnak, akik nyitottak az alkalmi szexre.

2016. dec. 26. 18:03
 4/8 Tábornok úr válasza:
Ne válogass! Próbálkozz be mindháromnál, aztán lesz, ami lesz.
2016. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De azzal kezdheted a beszélgetést, hogy: Hello, kő kóla?

Erre valószínűleg már azt válaszolják, hogy: meg hát.

2016. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Itt a megoldás az állatvilág, ott nem kell dumálni és nyugodtan használhatod egyedi stílusodat is.
2017. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

olyat válassz, aki a stílusa szerint ilyen. ja először úgyis mind tagadja, hogy iylen, úgyhogy, ha nem akarsz rászánni 5 percet sem, hogy ki derítsd, akkor ez nem fog menni!


ugyanis, ahhoz, hogy ez menjen, eleve kell az a minimum 5 perc, de inkább minimum 20.

2017. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem beszélve arról, hogy a csajok is inkább vonzódnak ahhoz, aki nem fekszik le velük az első szire-szóra, tehát ha elszórakozol vele, hogy tulajdonképpen nem is vagy benne biztos, hogy akarod, akkor valószínűbb, hogy akarni fogja.


de ha odamész, hogy "Szia, dugunk egy jót?", akkor gyakori vendég leszel a baleseti sebészetemn

2017. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!