Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterkor?

Mit vegyek fel szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimmal megyünk szilveszterezni, kibéreltünk egy termet, csak mi leszünk. Fogalmam sincs mit vehetnék fel, annyira szoknyát nem szeretnék de adjatok ötleteket. Előre is köszi. 16/L

2016. dec. 28. 15:54
 1/5 Szimeon ***** válasza:
Ha nem vagy túl termetes, akkor valami piros ruhát. Az nekem mindig tetszik a lányokon. Ha bővebb idomokkal vagy megáldva, akkor valami bővebb, lazább ruhát. Ez utóbbi esetben nem javaslom a piros színt, mert az nem áll jól, akkor talán valami szolid sötétet, esetleg sötétkéket.
2016. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tanácsolnék, hogy tájékozódj, hogy van-e ott normális fűtés.
2016. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg valami jó csillogó felsőt fekete nadrággal ha annyira azért nem szeretnél kiöltözni. Én azt fogom :) ha szeretnél kitűnni akkor piros felső, szoknya. Persze ha van valami csinos egyberuhád, az legyen. De szerintem osztállyal elég tényleg az első variáció. És magassarkú persze ha van és kényelmes annyira hogy egész éjjel abban legyél :D
2016. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég rocker alkat vagyok annak ellénre hogy lány vagyok ezért kicsit távol állnak tőlem a szoknyák. ERedetileg fekete feszülős farmerben, meg valami bandás pólóban szerettem volna menni, de az túl hétköznapi szilveszterre....
2016. dec. 28. 21:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Legalábbis én így gondolom.
2016. dec. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!