Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság milyen összeállítások...

Manapság milyen összeállítások számítanak divatosnak télen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon divat téren, de megyek bulizni szilveszterkor, és szeretnék valami dögös szerkót felvenni. Előre is köszi a segítséget.

19/l



2016. dec. 29. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] itt megtalàlod😊szerintem a zöld kabàtok is most nagyon divatossak nekem is meg van,de szilveszterkor ugye megin nem valami jòl nèzz ki😕
2016. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor leszel dögös ha az ízlésednek és alakodnak megfelelő ruhát veszel fel. Elég nevetséges mikor 5 lányból 4 ugyanúgy néz ki, mert a divatot követik.

Mondhatom én hogy pl a fekete skater szoknya divat, ha neked herótod van a fekete színtől, nem hordassz szoknyát vagy épp nem áll jól a harangszabás...

Vegyél fel olyat ami tetszik és magabiztosnak érzed benne magad;)

2016. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami különleges.

Ha tényleg ki akarsz tünni, ne a hazai "divatblogokat" nézd, inkább a kifutókat, és szelektálj, mi az, ami utcára való és mi az ami nem.

2016. dec. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:

én pl. szerencsére kocsival megyek a házibuliba, szóval nem kell annyira melegen öltöznöm.

Lakk, hegyes orrú bokacsizma, neccharisnya, térd fölé érő, elegánsabb, bordó, velúr lapszoknya, egy ilyen furcsa, pasztell, majdnem hupilila, áttetsző anyagú póló, alá egy szép, csipkés bralet. A hajamat kiengedem, arany csillámos szemsmink, erős szemöldökkel.

Kintre pedig a párducmintás, térd alá érő szövetkabátom és a jó, nagy türkiz sálam.

Szóval ne komplikáld túl csak azért, mert buli lesz.

2016. dec. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 4-es egyszerre magára vesz mindent ami sokat mutat.

A sarokra is jó lenne.

2016. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és fele színt meg ruhát nem ismerem, amit ír.
2016. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 3-as számú válaszoló, hehe.

Egyáltalán nem közönséges az, ahogy felöltözök ilyen alkalmakra, az pedig, hogy nem ismered a szavakat, sejteti hogy a divattal sem foglalkozol különösebben.

Nekem a munkám része, és érdekel is.


A kérdezőnek pedig még azt üzenném, hogy a Vogue pinterest-jét nézegesd, illetve ami tetszik neked.

Ami kétségtelenül divatos, az a distressed farmer, haspólók, részletes, csipkés braletek, áttetsző dolgok, elegáns és sportos stílus keverve.

Remélem segítettem.

2016. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!