Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bejön neked ez az összeállítás?

Bejön neked ez az összeállítás?

Figyelt kérdés
Egy farmer-térdgatya, egy fehér papucs, egy fehér top, egy vajszínű-fehér öv, egy vajszínű hajpánt és egy leopárd mintás boleró (olyan hogy az alap vajszínű és barnák a foltok) és egy vajszínű övtasó
2010. máj. 3. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha leopárdmintás a boleród, és "csini" az öved (tehát inkább a csinos hatását kelti) akkor bűn övtáskát felvenni.

Farmer, de mégis milyen? Szakadt, vagy ez is inkább elegánsabb? Papucs, milyen? Lábujjközös, magastalpú, magassarkú?

A lényeg, hogy egy stílusból válogass: mackónadrágot sem veszel fel D&G-s cipővel, már ha normális ember módjára akarsz kinézni.

2010. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

az övtasiról letettem.

a papucs.. nem strandpapucs nyugi.:D

egy lábujjközös fehér papucs ami lapostalpú és olaszban vettem.

a farmernaci olyan közepes, mert vannak rajta 3asával függőleges szakadások de nem olyan csöves-style.a boleróra azért gondoltam, mert ugye a naci is kicsit "vadabb" a szakadásokkal, és a leopárdminta is.:D

2010. máj. 7. 21:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a bolerót hanyagold, mert a végén nagyon vad lennél ;)
2010. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

DD

oksa:D

2010. máj. 7. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!