Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén tavasszal divat lesz még...

Idén tavasszal divat lesz még az adidas supertar vagy nike huarache?

Figyelt kérdés

16/L

Csak mert most kapnék egy drágább cipőt(értsd: nem vagyunk full gazdagok így nem minden évben jut 30-35 e ft-os cipőre de most belementek a szüleim)

Szerintetek melyik lenne jobb?Nektek melyik tetszene jobban?Mindkettő fekete színben tetszik.Az a baj hogy tavaly mindenkinek superstar-ja volt és most mintha már lejárt lenne nem?

Kort és nemet is írjatok légyszi.

Ui:Nem,nem ez életem legnagyobb dilemmája csak érdekel mások vélemémye.



2017. jan. 2. 18:59
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Igen mert mindkettő tetszik, de mivel "mai fiatal" vagyok tudod ha nem a divat szerint öltözköl akkor szar vagy, sőt ha olyat veszel fel ami már előző évi divat akkor megjegyzik.VOLT MÁR RÁ PÉLDA!Nem hiányzik hogy azt halljan hogy: Úristen ez hol érzi magát?!Chh tiszta gáz már lejárt ezer éve stb.Szóval hidd el amúgy megvenném én az adidas superstart is főleg hogy azt én sokkal olcsóbban meg tudnám venni de hát ez van.Elvileg majd ki nőljük ezt a szar korszakot.Vagy nem.

Egyébként neked nem ártok vele.

2017. jan. 4. 17:29
 22/34 anonim ***** válasza:

nem, nem ártasz ezzel nekem. Viszont elég szar helyen élhetsz ha tényleg azt kapod, amit leírtál.

Ahol én élek mehetnél akár köntösben, úgyis mindenki leszarja. Bár igaz, lehet kinőjük ezt a "nem érdekel ki mit visel, elfogadom úgy, ahogy van" korszakot

16/L

2017. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
#22 Igen elég szomorú de ez van.Nyíregyházan élek egy elég sznob suliba járok.Multkor mikor egy kőmosott farmert vettem fel arra is megkaptam amit fent említettem.Sőt már hátitáskára is.
2017. jan. 4. 18:07
 24/34 anonim ***** válasza:

:/

Én budapesti vagyok. Hát igen, mindenhol vannak parasztok, de akkor miért nem váltasz iskolát?

2017. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
#24 Mert a jövőm fontosabb?!Nem fogok szarabb suliba menni mások miatt.A városban is ez van meg a buszon egyébként.
2017. jan. 4. 18:57
 26/34 anonim ***** válasza:

Jó, bocsánat, nem gondoltam volna, hogy ez az egyetlen jó iskola nálad, és azt sem vettem figyelembe, hogy szakközépbe is járhatsz.

Hát akkor viszont elég szar lehet ott lakni :/

2017. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
#26 IGEN!Utálok itt lakni.Hiába az elvileg egyik legszegényebb megye fővárosa de rengetek a sznob.Itt naponta 20 ember lök fel majdnem az utcán ha nem kerülöd ki őket, már azért beszólnak egyesek ha rájuk néztél 5 mp-nél hosszabb idejig, mindenki morog a másikra,mindenhol életunt emberek.Voltam már más városba több hétre és teljesen más.Ez a város nagyon feszült,lehangolt,bunkó.Alig várom hogy felköltözzek Budapestre én is..na de amúgy jól eltértünk a kérdéstől.😀
2017. jan. 4. 20:52
 28/34 anonim ***** válasza:

Nem baj, lényegében ez is kapcsolódik :D

Hát én eddig azt hittem, hogy a pestiek bunkók, de akkor itt még istenes a helyzet. Bár itt is inkább belédjönnek, és mindenki a telefonjával van elfoglalva, de ha előttük esel hasra, legalább segítenek. (mondjuk nem mindig, de én elég sokszor esek pofára a semmiben, így a szaggatott farmer is megvan, és a napi mosolyadagom is)

2017. jan. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Most vettem 2 napja egy full fekete Huarachet playersroomba.Egyszerűen imádom.Olyan gyönyörű,és kényelmes.33k volt,de ha egy ismerősödtől kölcsön tudsz kérni egy playersroomos clubkártyát olcsóbban beszerezheted:D

Szard le mások mit gondolnak,hordj azt amit akarsz. (Igaz ellentmondásos,de teljesen beletudom magam élni a helyzetedbe,csak Pesten keményebben toljuk,sajnos ez egy ördögi körforgás.)

14/F

2017. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen e kettő közül kell választani akkor a huarache! De sajnos ezek a playersroom-os széthypolt cipők nagyrészt tömeggé válnak!
2017. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!