Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni hosszú,...

Hol lehet kapni hosszú, fekete-fehér csíkos zoknit?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen néztem utána, de sehol sem akadtam rá... Internetről meg nem szeretnék rendelni, van olyan, aki esetleg találkozott ilyen darabbal? Ha nagyon nincs semmi, jó egy fekete-fehér, vízszintesen csíkos "cicanadrág" is... Előre is köszönöm!

2017. jan. 4. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire legyen hosszú?
2017. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Combig érő lenne a legjobb.
2017. jan. 5. 01:42
 3/6 anonim válasza:
Èn decemberbe vettem fekete alapon fehér csíkos combzoknit a karácsonyi vásárba. Szerintem kínaiba érdemes megnézned,mert ott szoktam olyan cuccokat látni,amilyen a vásárba is van.
2017. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, Budapesten vagy 18 féle boltot végignéztem már... Na nem baj, akkor folytatom. Azért köszi. :)
2017. jan. 5. 15:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fogsz találni... Ebay-ről érdemes, olcsó is, csak 1 hónap kb a kiszállítási ideje... :/
2018. ápr. 11. 01:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Köki Terminál középső részénél, ahogy mész a metrohoz van egy harisnya-zokni üzlet, ott sokféle combzokni van, szerintem fekete-fehér csíkos is biztosan lesz. De más színű csíkos combzoknikat is találsz.
2018. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!