Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Új szemüveg vásárlása előtt...

Új szemüveg vásárlása előtt állok. +3,5 dioptriás lehet a szemem (6éve voltam utoljára dokinál, úgyhogy nem tudom). Vékonyított egyfókuszú lencsével szeretném.30 ezer forintból kijöhet a komplett szemcsi? Ha igen hol? (pesten)

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol kijöhetsz 30ból ha nem választasz drága keretet nekem -4.75 ös lencsével vékonyítva kijött 28 ból, de a keretem csak 7000 volt de semmi baj nincs vele annak ellenére, hogy ez olcsónak számít
2017. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem pesti vagyok, de gyengébb szemüveg nekem negyvenezerből jött ki, keret akciósan 11ezer volt, garanciás, és mindenféle vékonyítás meg karcvédő, párataszító, uv szűrő, számítógép/tv hullámokat szűrő stb. vel együtt, szóval ki jöhetsz szerinten simán. Hogy jó e, az kiderül, ma megyünk érte. Ha számít, Ofotértről van szó.
2017. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!