Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen sapkát látnátok...

Lányok, milyen sapkát látnátok szívesebben egy 20on éves srácon?

Figyelt kérdés
Már ha muszáj viselni, általában nem szoktam, de most nagyon kéne és fogalmam sincs milyet vegyek...

2017. jan. 8. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Habár fiú vagyok,de szerintem pont lesza#ják a lányok,hogy milyen sapkát hordassz(csak ne legyen női XDDD).

Ha belegondolsz,te se a sapkáját fogod nézni az általad tetsző lánynak:"Tetszik nekem,de a sapkája miatt inkább hanyagolom"

...

Jó álljon azt kész,meg tetszen neked....

2017. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekel. De az egyszerűbb nagyszerűbb. Ne legyen rikító színe, ne legyen rajta tenyérnyi logó, menjen az öltözetéhez.
2017. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ amúgy mit hord. Nekem a flat capek jönnek be.
2017. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pl kalapot viselek, két hónapig még huszonévesként :D

Rendes gyapjúkalapot. Kevésbé nyomja össze a hajat, és jól is néz ki.

Persze ha te sportcipőben és "pufidzsekiben" jársz a mindennapokban, akkor ahhoz nem túl jó ötlet kalapot venni.

2017. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne fagyjon meg a füled, ne fázzon meg a fejbőröd.

[link]


Semmi giccs, semmi logó. Sapkában is kiszúrom ha valaki jó pasi. (A lányok is sokszor jobban néznek ki kibontott szálló hajjal, de ha egyszer tél van, és kell rá a sapka, akkor ez van.)

20L

2017. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!