Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti le mernétek adni ruhatárba...

Ti le mernétek adni ruhatárba a telefonotokat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

nem


a telefont NEM KELL leadni soha sehol! viszont kikapcsolni, vagy lehalkítani már egyes helyzetekben kötelező!

2017. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még ha felelősséget vállalnak se (amit amúgy kétlek) mert a sajnálatukkal nem kapom vissza ha netán eltűnne.
2017. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sem a penztarcamat, sem a kulcsaimat, sem a telefonomat nem adom le sehol. Ha van zarhato szef, oda beteszem, de olyan helyre, ahol barki hozzaferhet? Ne vicceljunk mar.
2017. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad!
2017. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is örök dilemma. Főleg bulizáskor, hogy mit kezdjek a táskámmal. Hiába kistáska nem jó, nem igazán lehet vele táncolni, zsebben meg nem fér el minden... Én sokszor leadtam és nem lett semmi baj, de tényleg nem szerencsés, nagyon nem
2017. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Buliba hordok magammal egy kb tenyérnyi kis táskát amiben a szükséges dolgok pont elférnek.Vállon keresztbe vetve egyáltalán nem zavar, kb észre sem veszem.
2017. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!