Mi az idei divat?

Figyelt kérdés
Mik azok a ruhadarabok, amik idén divatosak es sok lany hordja? Tavaszi trendek stb.

2017. jan. 11. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

"Tavaszi trendek "


1. kislány, még BŐ 2 HÓNAPIG tél van!

2. miért akarsz divatmajom lenni? legyen már saját egyéni stílusod!

3. ne a divat szerint öltözködj

2017. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bemész mondjuk a H&M-be, vagy Bershka-ba,vagy Zara-ba vagy egyéb ilyen boltokban akkor ott úgyis látni fogod, ha mást nem kérdezz meg egy ott dolgozót.Egyébként szerintem a bomber dzseki idén sok mindenkinek lesz, nike huarache, mom jeans,boyfriend jeans, a nagyon szakadt nadrágok(ezt többnyire még csak külföldön látom)
2017. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 90-es évek vége és a 2000-res évek elején divatos ruhák tértek vissza. Legalábbis most ahogy betévedtem a plázába szinte az összes boltban ezt láttam. Kár volt kidobálni a tinikori ruháimat, most jó pénzért eladhatnám :"D
2017. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig marad az általam kamu grunge-nak nevezett jelenség. Szal zenekaros polók bő kockás ingek szakadt farmerok és kiegészitőnek choker nyaklánc.

De ezt inkább ne erőltesd hacsak nem hallgatsz grungeot mert nem kell még egy pózerral több


Amúgy szerintem figyelgesd a Kardashian-Jenner lányok instáját, mivel manapság ők diktálják a divatot. (Sajnos)


Egyre inkább a neutrális szinek jönnek divatba a monokróm öltözködéssel eggyüt.

Szerintem szerez be semleges szinű dolgokat és azt variáld egy szetten belül.


Az adidas superstar meg még mindig divat lesz meg a nike huarache meg a nike air Jordan cuccok.

A bársony is divat marad

A felvarrós dolgok is nagyon divatosak lesznek és igy alapjáraton minden ami a 90' es éveket idézi.


Meg a metálos/rocker stílusjegyek is visszaköszönnek egy kis "kamu gothal"ötvözve

De ezt mondom csak akkor ha hallgatod az adott műfajt. Mert a metál a rock és a goth nem csak egy divathóbort. A bandapolók nem divatpolók.


Remélem tudtam segíteni

2017. jan. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!