Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat válasszak...

Milyen ruhákat válasszak magamnak? Fiús lány vagyok.

Figyelt kérdés
kicsi mellekkel rendelkezem, hosszúak a kezeim, sportos testalkat jellemez. szeretek futni, focizni, kosarazni. a ruhatáramat akarom frissíteni, néhány új darabbal. néhány fiú nadrágom van, de felsőben szeretné venni V nyakú pólót vagy pulóvert, nekem ezek nagyon tetszenek.kiráz a hideg a lányosabb ruháktól, inkább a sportos és kényelmes ruhákat szeretem. szeretem a kockás ingeket, melltartós csak ritkán hordok, engem zavar, mert tényleg pici a mellem.. meg amúgy sem szeretem, ha látszik.
2017. jan. 14. 13:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem nadragokokbol megprobalhatnad az ilyen boyfriend tipusuakat. Felsokbol meg szerintem kockas ingeket meg lehetne mintasakat is.
2017. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most amúgy te transz nemű vagy vagy fiús lány?Mert nem mindegy.Vannak olyan hivatalosan női ruhák amik fiúsabbak,mármint inkább semlegesek.Nézz szét a H&M -ben szerintem.
2017. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy inkább transzfiú, remélem jól írtam. :)
2017. jan. 14. 17:59
 4/15 A kérdező kommentje:

1es

Csatolnál képeket a boyfriend típusúról? Nem egészen tudom, hogy mire gondoltál.

2017. jan. 14. 18:55
 5/15 anonim ***** válasza:
[link] (2es vagyok)
2017. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszike, most már tudom.
2017. jan. 14. 19:33
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Hordj olyanokat, amiket leírtál. Vásárolhatsz kifejezetten férfi ruhákat is a férfi osztályon, sokszor én is jobb szeretek ott válogatni, pedig én nem vagyok kifejezetten "fiús" csaj.

Melltartót sem muszáj hordanod, vagy ha zavar csupaszon, akkor hordj sportmelltartót, vagy valami hasonló, merevítő meg szivacs nélküli cuccot.

2017. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Talan noieseket ha mar lany Vagy!

Ha kiraz a hideg a noi ruhaktol akkor meleg Vagy?

Ebben az esetben az elsonek igaza van mert a boyfriend es a kockas ing a meleg csajok stilusa.

2017. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és ha meleg lány vagyok, mi közöd hozzá?
2017. jan. 16. 20:17
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Ezek szerint akkor én is meleg lány vagyok.Na...eddig azt hittem csak biszex.
2017. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!