Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a ruhamárkákról? H&M, My77, Mayo Chix, Zara, Mango, Devergo, NewYorker, Orsay, Promod, Bershka, Tally Weijl, Springfield?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

H&M, Zara, Orsay, Promod - ezekben vásároltam már többször is. Nem tudok egységes véleményt mondani, mert ezekben rengeteg féle ruha van. Árban is, minőségben is, stílusban is. Pl. H&M-ben van 1500 Ft-os felső is, meg 8000 Ft-os is. És nem biztos, hogy a 8000 Ft-os szebb vagy jobb.

Mayo Chix-ben 18 évesen vásároltam kb. :) Szerintem a My77 is hasonló stílusú.

New Yorkert, Tally Weijlt nem szeretem. Ott is vannak jó cuccok, de a legtöbb elég gagyi.

Bershkaban vettem már pár cuccot, de ott is sokszor fura a méretezés.

Springfield elég drága és ahhoz képest nem nagy szám.

Mangot régen szerettem, de most már szinte az összes ruhájuk olyan elvont, fura.

Devergo sose tetszett.

2017. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Zara Promod Bershka ezekkel meg vagyok elégedve. H&m es cuccok hamar megnyúltak tönkrementek, mayo nem tetszenek a ruhaik mert parom szerint ribisek es olcso hatast keltenek így ezeket már eladtam new yorker nyári cuccaim vannak onnan elég jók jol kihasználható darabok
2017. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A felsorolt boltok mindegyikében vásároltam már. Mindegyikben kifogtam már jó cuccot és rossz minőségűt is.
2017. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

H&M-ben jó basic cuccokat venni, arából a farmereket szeretem beszerezni, meg elegánsabb, bulizósabb felsőket, cipőket. Mangóból pár cuccom van összesen, de amúgy nem rossz. Ez a három szerintem árban is korrekt általában, de a Bershka se rossz, bár szerintem ott átlagosnál nagyobb csaj nem nagyon kap magára cuccot.

A mayochixet, my77-et kifejezetten ízléstelennek tartom. A többit meg annyira nem ismerem.

2017. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

H&M - Vannak jó dolgok, az áruk sem vészes, viszont akármit veszek, az másnap szembejön velem.

My77, Mayo Chix - Túlárazott ízléstelen vacak, a kínaibolt szintjén van.

Zara - Elég drága, többségében csúnyán megtervezett elegánsnak szánt ruhák, csak néha látok olyat, ami tetszik.

Mango, Orsay- Itt is elegánsabb ruhák vannak, de összességben jobban néznek ki, mint a Zarában.

Devergo - Itt még sosem voltam, a honlapjuk sem akar betöltődni, de valszeg nem hagyott bennem mély nyomokat a kirakat.

NewYorker - Tinilányoknak való olcsó ruhák, nem az én stílusom.

Promod - Kicsit drága, de szép ruhák.

Bershka - Ez is tinilányoknak való, többségében nem túl ízléses ruhák, csak néha látok olyat, ami tetszik, bár csak végső elkeseredettségemben szoktam bemenni.

Tally Weijl - Nem nagyon szoktam ide bejárni, nem tetszik a stílusa.

Springfield - Elég vacaknak tűnnek a ruhák, és ahhoz képest drága.

2017. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden márkából vannak jó minőségű és kevésbé jó minőségű darabok. Személy szerint kedvelem a My77et és a Devergot. A My77nél sok kedvezményre lehet bukkani. Általában onnan vásárolok. Sok esetben olcsóbban tudok megvenni egy-egy darabot, mint a kínai áruházakból.
2017. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!